Toplam 59 Sayfadan 11. Sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 291 sonuçtan 51 ile 55 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye

Ynt: iphone'da Lig tv izlemek isteyenler

Yok hocam Wifi yle bende bağlanamadım , dns değiştirdim olmadı kaldı ki ligtv izlemediğin sürece dns gerekmiyor , başka bir sorun var ,çözmeye çalışıyorum ..

Yeni Üye

dns ayarlarını nasıl degistirdin aciklayabilirmisin?

Yeni Üye

arkadaşlar aşağıdaki yazılanlar alıntıdır.orada yazılanları aynen yaptım wifi üzerinden izleyebiliyorum bütün kanalları.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar çok denedim yapamadım ama en sonunda yaptım .. Yaptıklarımı anlatayım ...
    1.öncelikle eski yüklediklerinizi kaldırın
    2.Bu konunun ilk mesajında olan Tvu dosyasını indirip yükleyin ..
    3.3g unrestrictor yükleyelim ve TVUplayeri ekleyelim
    4. Hotspot Shield for iPhone adresine girelim ve burada get accoundId tuşuna basalım
    5. daha sonra wirelessı kapatalım ve Hotspot Shield for iPhone adresindeki 1. maddedeki
    sırayı takip ederek iphonu konfigüre edelim daha sonra üsteki kayıt tuşuna basalım ve vpn ana sayfasına dönüp gene en üsteki tuşla vpn yi aktif edelim eğer olursa ekranın üstünde sağda VPN işareti çıkıyor ..

6. TVU player açıp bekleyelim ..ve eğer çalışırsa bana bir teşekkür etmeyi unutmayalım.. Ben wireless olmadan direk edge üzerinden bile seyrettim .. kesinlikle oluyor yani...ekleyebilirsem resim ekleyeceğimm...

Umarım herkez uygular ve problem çözülür..BİLGİ PAYLAŞMAK İÇİNDİR ....

author=yolyemez link=topic=8235.msg49910#msg49910 date=1251634601]
    arkadaşlar aşağıdaki yazılanlar alıntıdır.orada yazılanları aynen yaptım wifi üzerinden izleyebiliyorum bütün kanalları.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar çok denedim yapamadım ama en sonunda yaptım .. Yaptıklarımı anlatayım ...
    1.öncelikle eski yüklediklerinizi kaldırın
    2.Bu konunun ilk mesajında olan Tvu dosyasını indirip yükleyin ..
    3.3g unrestrictor yükleyelim ve TVUplayeri ekleyelim
    4. Hotspot Shield for iPhone adresine girelim ve burada get accoundId tuşuna basalım
    5. daha sonra wirelessı kapatalım ve Hotspot Shield for iPhone adresindeki 1. maddedeki
    sırayı takip ederek iphonu konfigüre edelim daha sonra üsteki kayıt tuşuna basalım ve vpn ana sayfasına dönüp gene en üsteki tuşla vpn yi aktif edelim eğer olursa ekranın üstünde sağda VPN işareti çıkıyor ..

6. TVU player açıp bekleyelim ..ve eğer çalışırsa bana bir teşekkür etmeyi unutmayalım.. Ben wireless olmadan direk edge üzerinden bile seyrettim .. kesinlikle oluyor yani...ekleyebilirsem resim ekleyeceğimm...

Umarım herkez uygular ve problem çözülür..BİLGİ PAYLAŞMAK İÇİNDİR ....

kardeş vpn bağlantısı kuramadı...vpn ayarlarında altta SIR yazan yere ne yazcaz...password diyo hangi passwordu yazcaz

Yeni Üye

password yazacan işte.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)