Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye mericguner isimli üyenin avatarı

jailbreakli iphone 4 û ios 6 ya gecirme sorunu

merhaba arkadaşlar telefonumu 5.0.1 den ios 6 ya gecirmeyimdusunuyoruma ama okuduklarımdan anladığım bi cok kişi jailbreakli cihazını guncelleme yaparekn sorun yaşamış. bana bu sorunu yaşamış arkadşalrın tecrubeleri vaya bilgili arkadaşalrın yardımları lazım ne yapmalı ve ya yapmamalıyım guncellemede ya da wifidan mı guncelleme yapmalaıyım yoksa illa ı tunes a mı bağlıyım ?
    iPod Touch 2G---iPod Touch 4G----iPhone 3G---iPad 2---iPhone 4---iPad 3---iPhone5 😊

Aktif Üye efsanewi isimli üyenin avatarı

Cevap: jailbreakli iphone 4 û ios 6 ya gecirme sorunu

Bağımlı jailbreak yapıldığı için güncellemenizi tavsiye etmem, eğer güncelleyecekseniz shsh kaydı almayı unutmayın. Ve cihazınızın sim kilitsiz olup olmadığına dikkat edin.

Altın Üye GS_36 isimli üyenin avatarı

Alıntı mericguner isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar telefonumu 5.0.1 den ios 6 ya gecirmeyimdusunuyoruma ama okuduklarımdan anladığım bi cok kişi jailbreakli cihazını guncelleme yaparekn sorun yaşamış. bana bu sorunu yaşamış arkadşalrın tecrubeleri vaya bilgili arkadaşalrın yardımları lazım ne yapmalı ve ya yapmamalıyım guncellemede ya da wifidan mı guncelleme yapmalaıyım yoksa illa ı tunes a mı bağlıyım ?
    Suan ki 5.0.1 sürümünde önemli sorun yoksa ios 6 ya gecmenizi tavsiye etmem,tabiki karar sizin,sonra pisman olmayin,biraz daha bekleminizi tavsiye ederim.
    Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor, Mevlaya varmayan yol neye yarar.

Geceler uzundur. Onu uyuyarak kısaltma. Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Dünyadaki en huzursuz insan, kalbinde hased ve kin olan insandır.

Tecrübeli Üye mericguner isimli üyenin avatarı
    telefonu satıyorum arkadaşlar o yuzden ios 6 ya gecirip sıfırlayıp vericem. wifidan ya da i tunes dan nasıl yapmamı önerirsiniz? bazı arkadaşların takılı kalıyormuş ondan soruyorum

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    iPod Touch 2G---iPod Touch 4G----iPhone 3G---iPad 2---iPhone 4---iPad 3---iPhone5 😊

Altın Üye GS_36 isimli üyenin avatarı

Alıntı mericguner isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    telefonu satıyorum arkadaşlar o yuzden ios 6 ya gecirip sıfırlayıp vericem. wifidan ya da i tunes dan nasıl yapmamı önerirsiniz? bazı arkadaşların takılı kalıyormuş ondan soruyorum

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Ios 6 ya restore ederseniz alıcı bulacağınızı sanmıyorum,çünkü herkes bu yeni süründe jb problemli olduğunu biliyor,bu yüzde jb li olarak satabilirsiniz.Ve hatta ila sıfırlamak istiyorsanız şuan kulladığınız ios 5.0.1 için shsh kaydınız varsa tekrar 5.0.1 e restore yapabilirsiniz.Forumda konusu olacak bir arama yapasanız bulursunuz.
    Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor, Mevlaya varmayan yol neye yarar.

Geceler uzundur. Onu uyuyarak kısaltma. Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Dünyadaki en huzursuz insan, kalbinde hased ve kin olan insandır.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)