Toplam 7 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye IBurak isimli üyenin avatarı

Cevap: iOS 5 Beta Tethered Jailbreak, Redsn0w 0.9.8b1

Hacktivasyon gibi bir şansımız var mı veya hattın gelebilmesi için bir uygulama varmı UDID kaydı olmadan açanlar için ?
    └►iPod Touch 2G+4.2.1+Jailbreak+iPhone 4+6.1+Jailbreak+iPhone 4S+6.1+Jailbreak+64 GB+iPhone 5+64 GB+6.1+Jailbreak+iPod Shuffle+2GB+iPod Nano+Clock+iPad 2+WiFi+64 GB+6.1+Jailbreak+iPad 4+4G+64 GB+6.1+Jailbreak+iPad Mini+64 GB+6.1+Jailbreak+MacBook Pro+i7+2.3GHz+8GB Ram+OS X Mountain Lion+iPad 3+WiFi+6.1+32 GB+Jailbreak+Apple TV+3+6.1+Mac Mini Server+i7+2.5GHz+8GB Ram+OS X Mountain Lion
    └►Cydia Sourcem http://cydia.myrepospace.com/IBurak/└►Game Center Name IBurak └► iMessage: iburak@live.com

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Alıntı IBurak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacktivasyon gibi bir şansımız var mı veya hattın gelebilmesi için bir uygulama varmı UDID kaydı olmadan açanlar için ?
    İyi hatırlattın Burak...

Arkadaşlar jailbreak yöntemi uzman kullanıcılar için problemleri düzeltmek için yayınlanmıştır..Bir çok bug mevcuttur ayrıca cydia da ve Apple store daki bazı uygulamalar ve eklentiler çalışmamaktadır.
    En önemlisi HACKTIVASYON YAPMAMAKTADIR..UDID kaydı gereklidir yani IOS 5 Beta için..

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Alıntı IBurak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak madem IOS 5 kullanmak istiyorsun 5 $ için bu çileye değer mi :)) Ayrıca senin hat gelmeme sorununu Hacktivasyon ile çözebileceğini sanmıyorum. İkisi başka şeyler çünkü. Sen udid kaydını yaptır bence.

Bu arada baseband yükseltmeden iOS 5 yüklemek isteyen kullanıcılar için Sn0wbreeze 2.8'de yayınlanmış. Hacktivasyon olayı da var orada ama dediğim gibi sana deva olabileceğini sanmıyorum.

IOS 5'le ilgili linklerin verildiği konuda Emre sürümü düşürünce basebandın da düştüğünü belirtmişti ama şahsen benim cihaz sim kilitli olsaydı ben bu riske giremezdim :) İşte bu riske girmek istemeyenler için yarın Sn0wbreeze 2.8 ile ilgili bir rehber hazırlayabilirim. Tabi bu arada Ultrasn0w'un IOS 5'de şuan için çalışmadığını da söylemem gerekiyor. Peki ne işe yarayacak bu baseband yükseltmeme olayı derseniz Ultrasn0w çıkmadan herhalde pek bir işe yaramaz :) Her ne kadar IOS 5'de gevey çalışıyor olsa da belki gevey kullanıcıları istemeyebilir basebandın yükselmesini..
    Mesaj DeMo tarafından ( 14-06-2011, Saat 22:51 ) düzenlenmiştir.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Altın Üye IBurak isimli üyenin avatarı

Alıntı DeMo isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak madem IOS 5 kullanmak istiyorsun 5 $ için bu çileye değer mi :)) Ayrıca senin hat gelmeme sorununu Hacktivasyon ile çözebileceğini sanmıyorum. İkisi başka şeyler çünkü. Sen udid kaydını yaptır bence.

Bu arada baseband yükseltmeden iOS 5 yüklemek isteyen kullanıcılar için Sn0wbreeze 2.8'de yayınlanmış. Hacktivasyon olayı da var orada ama dediğim gibi sana deva olabileceğini sanmıyorum.

IOS 5'le ilgili linklerin verildiği konuda Emre sürümü düşürünce basebandın da düştüğünü belirtmişti ama şahsen benim cihaz sim kilitli olsaydı ben bu riske giremezdim :) İşte bu riske girmek istemeyenler için yarın Sn0wbreeze 2.8 ile ilgili bir rehber hazırlayabilirim. Tabi bu arada Ultrasn0w'un IOS 5'de şuan için çalışmadığını da söylemem gerekiyor. Peki ne işe yarayacak bu baseband yükseltmeme olayı derseniz Ultrasn0w çıkmadan herhalde pek bir işe yaramaz :) Her ne kadar IOS 5'de gevey çalışıyor olsa da belki gevey kullanıcıları istemeyebilir basebandın yükselmemesini.
    Hmm teşekkür ederim artık para verip alacağız UDID kaydını :)
    └►iPod Touch 2G+4.2.1+Jailbreak+iPhone 4+6.1+Jailbreak+iPhone 4S+6.1+Jailbreak+64 GB+iPhone 5+64 GB+6.1+Jailbreak+iPod Shuffle+2GB+iPod Nano+Clock+iPad 2+WiFi+64 GB+6.1+Jailbreak+iPad 4+4G+64 GB+6.1+Jailbreak+iPad Mini+64 GB+6.1+Jailbreak+MacBook Pro+i7+2.3GHz+8GB Ram+OS X Mountain Lion+iPad 3+WiFi+6.1+32 GB+Jailbreak+Apple TV+3+6.1+Mac Mini Server+i7+2.5GHz+8GB Ram+OS X Mountain Lion
    └►Cydia Sourcem http://cydia.myrepospace.com/IBurak/└►Game Center Name IBurak └► iMessage: iburak@live.com

Aktif Üye

JB sonrası değerlendirmeleri alalım lütfen :) deneyen arkadaslar paylaşırsa cok müteşekkir kalıcagız şimdiden emeği gecen arkadslara teşekkürlerimi sunarım .

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)