Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye

udid kaydı için paypala para yükleme

Arkadaşlar mahmut1 in sitesine 6 $ yolluyacağım udid kaydımı yapması için paypal hesabım var atta içerisinde kazanmış olduğum 0,08 cent de var ama ben buna nasıl para yüklerim kredi kartım var ama bu işe kredi kartımı karıştırmak istemiyorum 6$ 9-10 tl bi şey yapıyo direk nakit yolluyamazmıyım yada ben yönetici arkadaşlarıma yollasam parayı onlarda paypaldan mahmuta ödeseler bu benim için yaparmısınız

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Cevap: udid kaydı için paypala para yükleme

Paypal çok güvenli bir sistem kredi kartı bilgilerini verebilirsin. Ama içim rahat etsin diyorsan ve internet bankacılığını kullanıyorsan; kredi kartına bağlı bir sanal kart oluşturup ona istediğin kadar limit verebilirsin. Örneğin 10 TL limit koyarsın ve işin bittiğinde limit sıfırlanır ve o sanal kart numarası bir başkasının eline geçse bile bir işe yaramaz. Bu arada udid kaydı olmadan bu işi çözen birinin videosunu paylaşmıştım. Denemedim ama istersen o konuya da bir bakıver.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Tecrübeli Üye

Alıntı DeMo isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Paypal çok güvenli bir sistem kredi kartı bilgilerini verebilirsin. Ama içim rahat etsin diyorsan ve internet bankacılığını kullanıyorsan; kredi kartına bağlı bir sanal kart oluşturup ona istediğin kadar limit verebilirsin. Örneğin 10 TL limit koyarsın ve işin bittiğinde limit sıfırlanır ve o sanal kart numarası bir başkasının eline geçse bile bir işe yaramaz. Bu arada udid kaydı olmadan bu işi çözen birinin videosunu paylaşmıştım. Denemedim ama istersen o konuya da bir bakıver.
    yardımın için teşekkürler ama kredi kartı benim üzerime değil anneme ait o yüzden kafasını karıştırmak istemem ben nakit olarak işi bitirmek istiyorum ve bu arada dediğin video ile cihazı açtım ama ne hat ne bildirimler ne mt vs. vs. hiçbiri çalışmıyor mağlesef o yüzden 4.3.3 e geri döndüm

Hiperaktif Üye DeviLJoN isimli üyenin avatarı

bu kadar korkmanıza gerek yok. Paypal siz istemedikçe paranıza dokunmaz. Zaten paypalda ayarda vardı, yetki ayarını ayarladığınızda sizin yetkiniz olmadan para çekmez ve başka bir türlü daha yapabilirsiniz. Kredi kartını eklersiniz, işiniz bittiğinde kredi kartını kaldırırsınız hesaplarınızdan aklınızda soru işareti kalmaz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)