Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye

Lightbulb IPhone Rehber Sorunu

Merhabalar arkadaşlar ...

Bir sorunum var ve 4 yıldır çözemedim . Iphone da rehber sorunu. Uzatmadan sorulara geçiyim.

Ben itunes ile rehberi outlook a eşitlerken hangisi hangisine eşitleniyor aradaki farkı hala anlamış değilim. Iphonu bağlayıp eşitledim outlook a . Daha sonra söküp bikaç kişiyi sildim deneme amaçlı. Ardından tekrar eşitleme yapınca outlooktakilerinde silindiğini gördüm. Buraya kadar sorun yok. Peki ben rehberi boş bi iphone taksam ve eşitlesem bu halde outlooktaki rehberde boş kalıcaktır ? Outlooktan iphone a yada iphone dan outlook a bu farkı itunes ile eşitlemede anlatabilecek olan var mı ?

2.sorunum ise hep bahsedip kimseye derdimi anlatamadığım bişey :) Rehberde 1 isim altında 3 tane numara var diyelim . Bir tanesini mobile etiketi ile kayıt ettik. Diğeri work olsun. Eğer 3. noyu tekrar mobile etiketiyle kayıt edersem, outlooka eşitlediğimde sadece bir tane mobile (outlook türkçe olduğu için 'cep') numarası ve bir tane work numarası kaydediliyor.
    Söylemek istedğim bir etiketle bir numara eşitleniyor. Yani 2 tane cep numarasını eşitleyemiyoruz. Alternatif yol olarak cep, ev, fax vs vs diye etiket seçebilir fakat çözümü var mı yok mu merak ediyorum ? yada bunun yanlış olduğunu bilen biri var mı ? Çünkü outlookta göremeyip ve outlooktan iphone eşitlendiğinde iphone da gözükme ihtimalide olabilir. Neyse siz sorumu anladınız :)

Arkadaşlar lütfen forumda bir sürü konu var vs diye tepki vermeyin inanın tüm başlıkları okudum ve çoğu benzer zaten . Birde nete (maile , çeşitli programlara) eşitleme var ki ben nete eşitlemede hiç güvenmiyorum . Elimin altında bi dosya olsun istiyorum . Gerekirse maile o dosyayı yedeklerim zaten :)

Şimdiden teşekkürler ...
    Mesaj Boomerang tarafından ( 27-01-2011, Saat 18:55 ) düzenlenmiştir.

Yönetici

Cevap: IPhone Rehber Sorunu

Lütfen mesajınızı forum kurallarına göre düzenleyiniz.

- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Aktif Üye

Cevap: IPhone Rehber Sorunu

Tamamdır düzenledim .

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)