Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 8 sonuçtan 6 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye gezgin38 isimli üyenin avatarı

Cevap: Jailbreak geri alma / Undo Jailbreak

yardım edecek kimse yokmu acaba hala bekliyorum :((
    Alıntı gezgin38 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın 3GS 4.3.3 ıphonesi var ve 4.3.3 SHSH kaydı alınmamış ama 4.1 kaydı alınmış. sorunum şu.
    cihaz jailbreaklı ancak jb den kaldırmak istiyorum.yani servise gidecek. fabrika ayarlarına döndürmek istiyoruz.
    shift ile restore yeniden restore yapmaya çalışıyorum ama olmuyor hata veriyor..
    yardımcı olursanız sevinirim

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Öncelikle cihazı DFU moda alın. Sonra TinyUmrella programın Start TSS Server butonuna basın. Son olarak da iTunes'i açıp shift+restore demeniz yeterlidir.

Yükleme sonrası 1013-1015 gibi hatalar verip recovery modda kalırsa, TinyUmrella programında Exit Recovery butonuna basın.

Fakat madem servise vereceksiniz ve maksat cihaz jailbreakli görünmesin diyorsanız 4.3.5'i sorunsuz yükleyebilirsiniz. Belki 3194 hatası verebilir. Bu durumda C:\Windows\system32\drivers klasörü içindeki etc klasörünü bir yere yedekledikten sonra silin ve bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar restore yapmayı deneyin.

Bu arada ufak bir hatırlatma. Cihazda 4.3.3 yüklü ve restore ettikten sonra SHSH kaydınız olmadığı için bir daha bu sürümle restore edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Peki iFaith programıyla şuan ki sürüm olan 4.3.3 için custom sürüm hazırlayıp daha sonra restore ederken yine 4.3.3 yükleye bileceğiniz de biliyor musunuz ?

http://www.ikaynak.com/forum/21-gene...h-ih8sn0w.html
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Altın Üye gezgin38 isimli üyenin avatarı

dün 4.3.5 e restore edip verdim arkadaşa ama yine de bilgilendirmeniz için tşk ederim.
    Yeri değil burası ama cevap alamadığım için altın üyelik için bagoş yapabilecegim paypaldan başka bir hesap varmı acaba ?
    Alıntı DeMo isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle cihazı DFU moda alın. Sonra TinyUmrella programın Start TSS Server butonuna basın. Son olarak da iTunes'i açıp shift+restore demeniz yeterlidir.

Yükleme sonrası 1013-1015 gibi hatalar verip recovery modda kalırsa, TinyUmrella programında Exit Recovery butonuna basın.

Fakat madem servise vereceksiniz ve maksat cihaz jailbreakli görünmesin diyorsanız 4.3.5'i sorunsuz yükleyebilirsiniz. Belki 3194 hatası verebilir. Bu durumda C:\Windows\system32\drivers klasörü içindeki etc klasörünü bir yere yedekledikten sonra silin ve bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar restore yapmayı deneyin.

Bu arada ufak bir hatırlatma. Cihazda 4.3.3 yüklü ve restore ettikten sonra SHSH kaydınız olmadığı için bir daha bu sürümle restore edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Peki iFaith programıyla şuan ki sürüm olan 4.3.3 için custom sürüm hazırlayıp daha sonra restore ederken yine 4.3.3 yükleye bileceğiniz de biliyor musunuz ?

http://www.ikaynak.com/forum/21-gene...h-ih8sn0w.html

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)