Toplam 21 Sayfadan 18. Sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu
Toplam 101 sonuçtan 86 ile 90 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye anilcanmutlu isimli üyenin avatarı
    Ankara, Ankara, Turkey, 106478736056198, Ankara, Turkey

Re: iTunes Back Up Almak ve Geri Yüklemek

Hocam, etc/Backup uzantısında var olan backupları iTunes'de göremiyorum bazısı var bazısı yok. iTunes'de bilgisayarımda olan bütün backupları nasıl gösterebilirim. Forumda Apple'a ait bütün programları kaldırıp tekrar yüklemeyle ilgili bir çözüm önerisi vardı onu denedim olmadı.
    Veyahut kayıtlı backuplarımı telefonuma yükleyebileceğim bir program var mı bilgisayarımdan ? 3. party programlardan bahsediyorum. Teşekkürler.

Yönetici

Cevap: Re: iTunes Back Up Almak ve Geri Yüklemek

Alıntı anLJuanxD isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, etc/Backup uzantısında var olan backupları iTunes'de göremiyorum bazısı var bazısı yok. iTunes'de bilgisayarımda olan bütün backupları nasıl gösterebilirim. Forumda Apple'a ait bütün programları kaldırıp tekrar yüklemeyle ilgili bir çözüm önerisi vardı onu denedim olmadı.
    Veyahut kayıtlı backuplarımı telefonuma yükleyebileceğim bir program var mı bilgisayarımdan ? 3. party programlardan bahsediyorum. Teşekkürler.
    Cihazınızın backup dosyaları etc'nin içinde yer almaz zaten. C/Kullanıcılar/*Kullanıcı Adınız*/AppData/Roaming/Apple Computer/MobileSync içinde görürsünüz. iTunes zaten cihazın backupını alır ve bu belirttiğim dizine kaydeder. Cİhazınızı restore ettiğinizde bakuptan yükleme seçeneği gelir. Eğer backup alırken Yedekleme Oturumu hatası verirse pc saat diliminizi Minsk yapın.
    Mesaj GKTG tarafından ( 31-10-2011, Saat 13:33 ) düzenlenmiştir.

Dedeli ile canlı bağlantıda denedik benim telefon restore olmuyor zaten :D Etc'yi yanlış yazmışım. Dosyalar hali hazırda MobileSync'de. Dediğiniz gibi telefona restore yaptığım sıra backup sorgusunda gelmişti bütün backuplar. Yanlışlıkla birine tıkladım o da amcamın backup'ıydı. Sonradan 17 Ağustos'ta kaydettiğim bir backup'a dönebildim. İlk denememde backup'ı yüklemeye çalıştığımda iphone'unuzun software'i eski demişti. Bu yüzden yükleyememiştim. İstediğim backuplar v.5.0'da alınmıştı. Belki de bundan dolayı 4.1'e yükleyemedim. Ancak benim öğrenmek istediğim şey, ben o backup'daki yani bilgisayarımda var olan ancak kullanamadığım versiyon ve itunes'de gözükmemesi yüzünden kullanamadığım backupdaki fotoğrafları nasıl kurtarırım ? Biraz karışık yazdım kusura bakmayın :)

Yönetici

Cevap: Re: iTunes Back Up Almak ve Geri Yüklemek

Alıntı anLJuanxD isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedeli ile canlı bağlantıda denedik benim telefon restore olmuyor zaten :D Etc'yi yanlış yazmışım. Dosyalar hali hazırda MobileSync'de. Dediğiniz gibi telefona restore yaptığım sıra backup sorgusunda gelmişti bütün backuplar. Yanlışlıkla birine tıkladım o da amcamın backup'ıydı. Sonradan 17 Ağustos'ta kaydettiğim bir backup'a dönebildim. İlk denememde backup'ı yüklemeye çalıştığımda iphone'unuzun software'i eski demişti. Bu yüzden yükleyememiştim. İstediğim backuplar v.5.0'da alınmıştı. Belki de bundan dolayı 4.1'e yükleyemedim. Ancak benim öğrenmek istediğim şey, ben o backup'daki yani bilgisayarımda var olan ancak kullanamadığım versiyon ve itunes'de gözükmemesi yüzünden kullanamadığım backupdaki fotoğrafları nasıl kurtarırım ? Biraz karışık yazdım kusura bakmayın :)
    Evet üst versiyonda aldığınız backuplar bir alt versiyona geçince yüklenemez ve kullanılamaz. O fotoğrafları kurtarmanız bu durumda zor. Şu da var. 5.0'ı tekrar backupla yükleyip içindeki fotolarınızı iFunBox ya da Bilgisayarım içinde görünen foto makinesinden alabilirsiniz.
    Mesaj GKTG tarafından ( 02-11-2011, Saat 14:55 ) düzenlenmiştir.

Telefonum hiçbir şekilde restore olmadığı için backup dosyasında kalacak onlar :( Belki başka zaman başka bir telefon üzerinden alırım.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 3 misafir.)