Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

iPhone'da Cover Flow Ekranında (Landscpace Mode) Album Art'lar Görünmüyor

Merhabalar arkadaşlar yeni bir iphone 3G kullanıcısıyım. Mp3'lerimin taglarini ve albüm artlarını elimle/farklı programlarla/iTunes ile düzelttiğim şarkılarımın albüm artları iphone'da çalarken normal şekilde görünüyor. Ama ne zaman ki aleti yan yatırıp cover flow ekranına (landscape mode) geçiyorum. Albüm resimleri yerine default nota resmi ile karşılaşıyorum. iTunes'da şarkıya tıklayıp get info diyerek albüm artlarını aldım farklı sonra sync ettim. olmadı şarkıyı çıkarıp tekrar attım iphone'a. olmadı yazılımlar denedim vs. ama green day'in 2 tane albümü dışındaki hiç bir mp3'ümde cover flow olarak göremedim albüm resimlerini. Bu arada söyleyeyim şarkılar iTunes'dan falan alınmış değiller.

Yardımcı olursanız sevinirim.

fantazi
    Ziyaretçi

Ynt: iPhone'da Cover Flow Ekranında (Landscpace Mode) Album Art'lar Görünmüyor

tek bir şarkıya bile resim eklemediysen bazen sorun yaratabiliyor sana tavsiyem tag&rename programıyla albümün bütün herşeyini aynı yap sonra itunes tan hepsini seçip resmi ekle düzelicektir.

Yeni Üye

Teşekkürler. Bu akşam eve gidince deneyeyim o halde. Sonucu buraya yazarım ki sonradan insanlar yararlansın..

Yeni Üye

Evet dediğin gibi yapınca oluyor.
    önce tag & rename, iart, musicbrainz gibi programlarla tagları düzeltiyorum. sonra da itunes'da get album art diyorum. sorun verirse itunes'da da taglari bir kontrol ediyorum. bulunamayan album art'ları da google images'dan aratıyorum. tutup direk get info ekranındaki album art kutucuguna atıyorum. hersey mukemmel..

Tekrar teşekkürler..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)