Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: S5 - 5s

Hiperaktif Üye Canavar isimli üyenin avatarı

S5 - 5s

Bildiğiniz üzere samsung s5'i dünyaya tanıttı. Ama aklıma takılan bir sürü soru var. Mesela samsungu aldığımızda 3 4 aya belirgin şekilde takılmalar donmalar oluyormus acaba gercekmi. iPhone 5 im var ve değiştirmek istiyorum iPhone 6 beklenmeye degermi. Buyuk bir apple hastasıyım macbooklarından tutun ipadine kadar herseyi var ama samsung cok iddiali bir telefon cıkardı ve napicagım konusunda kararsızım yardımlarınızı bekliyorum

Tecrübeli Üye esbejk isimli üyenin avatarı

Cevap: S5 - 5s

s3 kullanan bir arkadaşım var dı.bana geldi rehber çok yavaş telefon yavaş gibi sorunlar söylemeye başladı halbuki s3 iphone'da en kötü 4s seviyesinde bir telefon ama siz 4S'i ios 7'ye güncelediğinizde böyle sorunlar oluyormu hayır ama samsung kullanırsan açıkçası telefon 1 sene sonra çöp.Yazılım desteği çok çabuk kesiliyor ve performans olarak telefon biraz dolsun problem yaşıyorsunuz.arkadaşımdaki S3'ü görünce samsungtan tamamen soğudum.bu Söylediklerim S5 içinde geçerli ve en önemlisi android çöplük gibi bir sistem.Sizce Samsung yazılım konusunda Apple kadar başarılı olabilrmi Net bir şekilde hayır.Android'e en son ne zaman adam akıllı güncelleme geldi?

Aktif Üye EsEsLi26 isimli üyenin avatarı
    Bende bir apple taraftariyim ama kabul etmek lazim s5 ciddi bir rakip olarak cikti yazilim destegi olarak kesinlikle apple bir numara ama androidin son surumu ios7 kadar kararli bir surum

Bence tamamen tarz meselesi appleye alistiysan android garip gelecektir bu kesin

iPod touch 4'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    iPod Touch 4G - 5.1.1 - Redsnow 09.11.b4 (Rocky Racoon 5.1.1 Untether)

Yeni Üye
    s5 5s e rakip olarak çıktı demek yanlış olur bu sene iphone 6 çıkacak onu karşılaştırın s5 le o zaman androidin bir kere daha kaliteye önem vermediğini anlarsınız.sağlamlık kalite diyorsanız iphone başka bunu bu kadar uzatmaya gerek yok bnce.samsung kaliteli tel yapsın kararlı çalışan hızlı stabil bir işletim sistemini az ram ve işlemciyle çalıştırsın biz de gidip android telefonlardan alalım apple bizim babamızın oğlu değil mecbur alıyoruz. ayrıca iki telefonu elinize aldınız hadi farkı anlayamadınız ,menülerde gezdiniz anlayamadınız, biraz kullandınız yine yok, o zaman aynı program geliştirici firmanın yaptığı aynı programların android için olanı 20 mb ken ios için olanı 40 mb bunu biraz düşünün neden kontrol edebilirsiniz buna kalite denir.zengin olan gitsin android alsın arkadaşlar.ben o çin çakması telefonlara para vericek kadar zengin değilim.adamlar yapmış iphone u amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.

Altın Üye xewor3g isimli üyenin avatarı

Cevap: S5 - 5s

Galaxy S5'in arkası sabo terliklere benzemiyor değil. :)
    iPhone 5s 16 GB - White
    iPhone 5s 16 GB - Gold
    iPad Mini 16 GB Wifi
    Macbook Air

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)