Toplam 28 Sayfadan 25. Sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 sonuçtan 121 ile 125 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye OlguErhan isimli üyenin avatarı

Cevap: ipad 3 ios 6.0.1 cihazlarınza jailbreak + cydia gerek duymadan full uygulamala

Alıntı mericguner isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çözüm ne restorede ne itunes kullanmada. kullanıcı adı ve şifre sorunu yaşayanlar soldaki kırmızı application sekmesine tıkladıktan sonra açılan uygulamaların olduğu sayfanın en sağ üst köşesinde mavi kutucuk var çince zamazingo bişey yazıyor ona tıklayın bi kaç sefer sorun halloluyor. ben itunes a her sarki yuklememden sonra telefonu ve ipadi eszamanliyorum kullanici adi ve sifre istiyor tekrar baglayip oraya tikliyorum sorun ortadan kalkiyor. kesin ve net çözüm budur
    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    mericguner Gerçekten çok teşekkürler kurduğum onca oyun bi anda apple id ve şifre istedi 4-5 gün sonra fakat cihazı makineye bağladım arka planda çalışan ihelper itunesle apple ile ilgili tüm programları görev yöneticisi ile kapattıktan sonra dediğin yere tıkladım şimdi oyunlar şifre istemiyor yeniden oynanıyor çok saol Buyrun REsim aşağıda tıklanması gereken yerler :

Yeni Üye

Cevap: ipad 3 ios 6.0.1 cihazlarınza jailbreak + cydia gerek duymadan full uygulamala

güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim

Tecrübeli Üye yusuf11 isimli üyenin avatarı

ben dedgnz yere de tıkladım apple id şifre istememesi için fakat olmadı. görev yöneticisindende applemobiledevice ı silince program ipad 3 ü görmüyor. tavsiyenz nedir acaba. tşkler

Gümüş Üye OlguErhan isimli üyenin avatarı

Alıntı yusuf11 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dedgnz yere de tıkladım apple id şifre istememesi için fakat olmadı. görev yöneticisindende applemobiledevice ı silince program ipad 3 ü görmüyor. tavsiyenz nedir acaba. tşkler
    Şimdi adım adım elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyım size :

Öncelikle ben bu programı 20 gün önce fln kurduğumda hiç şifre id istememişti bayadır kullanıyordum geçenlerde evde IPad 2 de var 5 yaşındaki kızım applestoreden bir oyun bulmuş free bir oyun bunu kur diye ısrar etti free bir oyun kurdum onu Ipad 2 cihazına kurduktan sonra kullandığım IPhone 5 üstündeki itunes ayarlarında şu resimdeki otomatik indirmeler aktif durumdaymış otomatik olarak Iphone 5 cihazımada kurmuş sabah farkettim ve onu kurduktan sonra 25PP ​ile kurduğum oyunlar bir anda apple id ve şifre istemeye başladı saolsun mericguner arkadaşın tarif ettiği şekilde oraya tıklayarak bu sorunu çözdüm ve artık şifre ve id istemedi.
    Örnek herşey açılıyor

Gelelim çözebiliyorsak çözüme :

1- Arka planda çalışan uygulamaların hepsini kapatınca dediğiniz gibi cihazları bilgisayar görmüyor olabilir bu konuda haklısınız kapatmayın arka planda çalışan uygulamalar kalsın itunes programını baştan indirip kurun daha sonra arka planda itunes in çalışmadığından emin olup 25 PP programını çalıştırın hatta ben itunes klasörünün içine girip itunes.exe yi bile sildim ki zırt pırt otomatik açılıp uygulamalarıma müziklerime müdahale etmesin artık telefona müzik yüklerken itunes kullanmıyorum Copy Trans programını tavsiye ederim size : http://img856.imageshack.us/img856/9383/copytrans.jpg bu program sayesinde artık itunes programı ile hiç işimiz kalmıyor uygulamaları 25 PP den müzikleri ise copy trans programı ile yükledikmi bilgisayardan itunes programını silmeden ( Ipad görmesi için bilgisayarın ) itunesi rafa kaldırıyoruz onunla işimiz kalmıyor.

2- Sistemde java uygulamasını yeniden kurun temiz bir kurulum olsun 25 PP Windows Xp de zaten çalışmıyor Xp kullanmadığınızı varsayıyorum.

3- Uygulamaları resimdeki Elma nın altından bir el tutmuş kırmızı renki ordan indirip kuruyorsunuz değilmi çünkü oradakiler sadece kırılmış uygulamalar.

4- ID istememesi için tıklanan yere tıklarken Ipad 3 cihaza bağlı ve 25 pp programı tarafından algılanmış durumda olduğundan emin olun.

5- Kullandığınız bilgisayara bağlantı kablonuz orjinalmi kabloda orjinal olmalı bazı kablolar sadece şarj ediyor aktarım yaparken sorun çıkartıyor yan sanayi kablolar.

6- Tüm bu taktikler işe gene yaramıyorsa başka bir bilgisayarda deneyin arkadaşınızda internet cafede vs.

Herşeyi yaptık denedik olmadı Jailbreak beklemeye devam SHSH kayıtlarınızı almayı unutmayın 6.0.2 için :)

Tecrübeli Üye yusuf11 isimli üyenin avatarı

dedğinz herşeyi yaptım. itunes ve apple ürünlerinin hepsini de sildim. 25pp programnı açnca itunessetup indirmeye başladı iptal ettim. denedm bu sefer görmedi. itunes indirdim tekrar. cihazla itunesı baglamadm bile. ek olarak cihazdan appstore çıkışımı yaptım. fakat sonuç yine hüsran. apple id istiyor. anlamadm gerçekten. cihaza restore çekp yeni bi cihaz olarakta tanıtmak istemiyorm. anlamadm artk

elmayı tutan simgeden sag üst taraftaki yazıya tıkladım zaten. en baştada yapmştm işe yaramıyor

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 4 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 4 misafir.)