Toplam 10 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye doctrolg isimli üyenin avatarı

Programsız iPhone 3.0 ve üstü. Modem Olarak Kullanma (Kablolu-Kablosuz)

Arkadaşlar merhaba, bu konuyu ''Jailbreak Sonrası Rehberleri / Uygulamaların Kullanımı'' başlığı adı altında açıcaktım ama orda yeni konu sekmesini göremedim [gl=4.gif] moderatör arkadaşlar isterse konuyu taşıyabilirler.

Evet; ipone'u modem olarak kullanabiliyorduk ama program (pdanet) vasıtasıyla. Şimdi size, programa gerek kalmadan, herhangi bir işlem yapmadan direk modem olarak kullanmayı anlatacam. 3G ile cepten internette artık hızlanınca çoğu kişi cepten bağlanmak isteyecektir. ama 3g modem almanıza gönlüm razı olmadı. yalnız unutmayın Firmware 3.0 yüklü olması gerekir.

Ana ekrandan aAYARLAR diyoruz, sonra GENEL, sonrasında AĞ, burda 3G aktif değilse ETKİNLEŞTİR diyoruz ( Edge hızıylada bağlanılır ama yavaş bi bağlantı olur, ben 3G'ye geçmeden bağlanıyordum). AĞ'dayken İNTERNET PAYLAŞIMI'nı görücez kapalı durumda, ona tıklayıp içerdeyken açıyoruz. PC'mizde hiç bir işlem YAPMAMIZA GEREK YOK, 3-5 saniye sonra PC'mizin sağ alt köşesinde saatin olduğu yerde kendiliğinden bağlantıyı sağlayıp BAĞLANDI yazısı çıkacak ve bağlantı durumunu gösteren simge (diğer bağlantılarda olduğu gibi 2 küçük PC simgesi) işlem bu kadar, gönlünüzce sörf yapın.

Unutmadan, kablolu yada kablosuzda olur, yukardaki kablolu için. Kablosuzda Bluetooth açıp, pc ile eşleştiriyoruz. eşleştirmeden sonra internet paylaşımını açtığımızda zaten kablosuz olarak görecektir.
    Sadece İNSAN..!!

Tecrübeli Üye doctrolg isimli üyenin avatarı

Ynt: programsız iphone 3.0'ı modem olarak kullan (kablolu-kablosuz)

23 kişi bakmış sadece 2 kişi teşekkür etmiş demekki o kadar da önemli değilmiş modem.

oysa bi çok konu okudum herkes, 3g modem almak gerek diyor, biz o dertten kurtarıyoruz ama neysee
    Sadece İNSAN..!!

Misafir.
    Ziyaretçi

şöyle söylesem acaba kızar mısınız bilmiyorum ama biz binlerce mesaj yazıyoruz ve karşılığında mesajlarımız onbinlerce kez okunuyor karşılığında 1-2 kişi teşekkür ediyor ama sizin gibi mesajımızın altına bize neden teşekkür edilmedi kimsenin işine yaramadımı acaba demiyoruz.bence kızmanıza gerek yok bu olayları gördükçe dahada hırslanıp daha çok şey paylaşmak beni daha mutlu kılıyor

Hiperaktif Üye aresblade isimli üyenin avatarı

sadist misin sen allerjik

arkadaşın ve senin dediklerin doğru elbette.
    Lütfen yardım için konu açmadan önce buraları inceleyiniz:
    [/CENTER]

Yasaklandı

author=allerjik link=topic=7997.msg47414#msg47414 date=1249227457]
    şöyle söylesem acaba kızar mısınız bilmiyorum ama biz binlerce mesaj yazıyoruz ve karşılığında mesajlarımız onbinlerce kez okunuyor karşılığında 1-2 kişi teşekkür ediyor ama sizin gibi mesajımızın altına bize neden teşekkür edilmedi kimsenin işine yaramadımı acaba demiyoruz.bence kızmanıza gerek yok bu olayları gördükçe dahada hırslanıp daha çok şey paylaşmak beni daha mutlu kılıyor
    çok haklı metin... adam 3000 küsür mesaj atmış 1100 tşk almış düşün durumu işde... :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)