Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye

iphone 3g 2.el kaça satılır??

ark. elimde iphone 3g war 1 hafta önce cihazda sorunlar oluştu ve bir haftadır iphone suz dolaşıyorum tim e götürdüm tel in yapılması için ordakiler 150 tl lik hasar war dediler ben yapın dedim ordakiler hem yapamayız hem de yapmaya değmez dediler..tmm falan filan dedim çıktım...sizce bu cihaz kaç tl ye satılır doğubank a filan götürsek kutusu şarj aleti vs. +kılıf ne kadar werirler bu cihaza??

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Cevap: iphone 3g 2.el kaça satılır??

Sorunsuz ve sim kilitsiz bir iPhone 3G'yi 500 TL'den fazla bir ücrete satmanız zor gibi.

Sizin cihazda ne gibi bir sorun var ? 150 TL'sını ne için istediler ?
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Aktif Üye

cihaz sim kilitli..

cihaz şarjdayken kuzenim şarj ın ortasından tutup hızlı bir şekilde şarjdan çekmeye çalıştı fakat benim şarj aleti yana basılıp çekiliyor..o sırada işte aniden ekran tamamen beyaz oldu 2 gün boyunca beyaz kaldı 3.gün ekran siyah oldu gri çizgiler bazen gelip gidiyor ...sorun bu anlıyacağınız yani ekran pertt..

Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Belki ekranda değilde şarj ünitesinde bir problem olabilir. Belki de sadece bir temassızlık bilemiyorum. Bildiğim bir şey varsa onu satabilirseniz bedavadan biraz daha pahalıya gider maalesef.

Gazi mahallesine giderim diyorsanız bir arkadaşım var arzu ederseniz özel mesajla size telefonunu vereyim gidin görüşün. İşten anlayan dürüst bir arkadaş.

Tabi eğer fırsat bu fırsat cihazı değiştirmeyi düşünüyorum diyorsanız ona bir şey diyemem ama satmaya kalkarsanız yazık günah bedavaya gider.

Ha eğer mutlaka satmak istiyorum diyorsanız ve Wi-Fi modülü zarar görmemişse sadece anakart'a talibim ama sizin yerinizde olsam 80-100 lira gibi bir masrafı sineye çekip kullanmaya devam ederdim.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

Aktif Üye

öncelikle cevapların için teşekkürler...önce bi yere gösteriyim cihaz için ne kadar fiyat biçiyorlar onu öğreniyim..cihazıda değiştirmeyi düsünüyordum..fakat bununda ucuza gitmesi beni karasızlıkta bırakıyor..çünkü cihazın üst kısım yan kısım alt kısım araları açılmış .(metal çerçeve ve arka kapağın arası)) arkada iphone yazısının altında çatlaklık sim girişinin içindeki bi parçanın kırılması devamı da geliyor:DDD o kadar ucuza gitmez tahmin ediyorum böyle bi cihaz için 350 filan verseler benim için yine yeter ...eğer fiyat ucuz derlerse ben size tekrar dönerim o arkadaşınız için ..

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)