Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

apple servisi (garantili iPhone 3g servisten geri gönderildi)

Merhaba ark.lar..

1hafta kadar önce iphone 3G nin kulaklik girisinde sorun oldugu icin servise verdim ve bana kontrol ettikten sonra yenisiyle degistirerk 1 hafta icinde adresime gonderilecegini söylediler..
    ve bugun itibariyle servisten bir mektup aldim ve soke oldum cunku garanti kapsami icinde bu sorunu halledemeyeceklerini arzu edersem 299euro karsiliginda yenisiyle degistrebilinecegi yazili :S telefondaki arizayi braz detayli anlatacak olursam orginal iphone kulakligiyla telefon gorusmesi yapamiyorum cunku mikrofonu calismiyor ayrica kulakligin uzerindeki tuslarda hicbisekilde calismiyor ama garip olan sey muzik dinleyebiliyorum yani sesleri duyabilyorum kisacasi telefonunkulaklik girisinde sorun var...
    servisten aldigim mektuptada garanti disi olmasinin sebebini disardan bir müdaheleyle telefona kullanici tarafindan zarar verildigini  yazmislar.sanirim burada belirtmek istedikleride iphone un caminda alt kisimda kucucuk bir catlak var..
    benim bilmek istedigim konuysa su : tmm telefon caminda kucukte olsa bi catlak var ama bunun kulaklik arizasiyla hic bir alakasi yok zaten kulaklik arizasi cam catladiktan 1 ay sonra olustu buna ragmen apple in yenisiyle degistrmesi gerekmiyormu yada en azindan tamir edilmesi?...
    bukonuda azcok bilgisi olan yada bana yol gösterebilecek arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim...

Misafir.
    Ziyaretçi

Ynt: apple servisi (garantili iPhone 3g servisten geri gönderildi)

çatlak oluşması için düşmesi gerekiyor buda kulaklık girişini bozmuş olabilir diyerek garanti dışı bırakıyorlar

Yeni Üye

Servis dışı bir yerde tamir yolu gözüktü sanırım sana...

Yeni Üye

öncelikle hizli cevabiniz icin tsk.ler..
    evet catlagin olusma nedeni yere dusmesi ama yukaridada yazdigim gibi bunun kulaklik girisiyle hicbir alakasi yok servistekiler varsayimlara dayanarak bu sekilde olusmus olacagini dusunuyorlarsa cok sacma ozaman su vakitten sonra benim cihazin garantili olmasinin hicbir manasi kalmadi ilerde cihazda baska bir sorun yasayip servise goturdugumde yine ayni cevabi almam muhtemeldir..

not:buarada bilmeyen yada jb yapip yapmamakta kararsiz olan arkadaslar icin söylemis olayim Jailbreak yapmaktan korkmasinlar garantidisi kalmiyor!..servise vermeden önce restore yapilirsa bunu servistekiler anlayamiyor bu konuda sahsen ben hicbir skinti yasamadim rahat olsunlar..

Yeni Üye

Ya servise götürmeden restore yapacak durumda değilse cihazın arızadan dolayı??????

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)