Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Exclamation iPad 2 Geliyor ...

Apple sır gibi saklasa da iPad 2 hakkında ortaya çıkan resimler olay yaratmaya devam ediyor...

2010'un en çok satan ve konuşalan cihazlarından iPad'in devamı iPad 2 hakkında birçok haber internette dolaşmaya başladı. Apple'ın hayran sayfası 9to5'ın ortaya çıkardığı fotoğraflara göre, iPad 2'nin kılıfları hazırlanmaya başlandı bile.

Sızan fotoğraflardan görüldüğü üzere, kılıf iPad büyüklüğünde bir cihazın sığabileceği büyüklükte. Ayrıca bu kılıfa sığacak ekranın düz ekranı, büyük bir tümleşik hoparlörü ve bir kamerası bulunuyor. Evet, iPad 2'de kamera olması bu fotoğraflardan sonra büyük bir ihtimal gibi görünüyor. Kameradan başka sızan görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla, iPad 2'de USB çıkışı ve SD kart desteği de olacak gibi görünüyor.

Apple olmasa da, başka bir firma 9to5'den fotoğrafları siteden kaldırmasını istedi.

kaynaklar:9to5---chip---GeoHot
    Mesaj ankarag3lü tarafından ( 05-01-2011, Saat 19:35 ) düzenlenmiştir.

Sevene bir GECEKONDU Sevmeyene her GECE KORKU / MATEMATİKSEL UMUT...

Aktif Üye eScape isimli üyenin avatarı

Cevap: iPad 2 Geliyor ...

Sd kart destegi hep olacak dediler bugune kadar. Sanmiyorum acikcasi. Cunku Apple in yaptigi urunlerin kapasiteleri yuksek oldugu icin Sd kart desteginede gerek yok. Bugune kadar hangi Apple urununde Sd kart destegi gorduk ki? Varda ben mi bilmiyorum? iPod un hicbir serisinde yoktu, ayni sekilde iPhone serilerinde de.. iPad serilerinde de olacagini sanmiyorum. iPad 64Gb kapasite ile satista. 64Gb bir iPad e Sd kart mi takicaksiniz? Ne kadarlik bir Sd kart? 8Gb? 64Gb varken gerek varmi sizce? 8Gb uzeri kartlarin fiyatlariysa malum. SSD teknolojisi bile su anda cok yuksek boyutlarda degil Laptoplarda. Ne alakasi var diyebilirsiniz. Laptoplarda size 128Gb SSD yetiyor. Arsiv yapmak isteyen Harici Disk aliyor. Iyide kardesim sen zaten filmini izliyorsun Laptoptan. iPad te de izlemek istiyorsan atarsin bir kac film izler, silersin. Muzik aticaksin, 64Gb muzigi hangi ara dinliceksin? Dinledigin muzikleri at dinle. Sd kart bana gore gereksiz. Hem maliyet acisindan hem de performans acisindan. Sonucta herkes biliyor Sd kartlarin okuma hizlarini, yazma hizlarindan bahsetmiyorum bile. E simdi iPad e Sd kart alicaksak hem yuksek kapasiteli olmali hem de yuksek performansli. Buda bi iPod parasi :)
    Özlemin tarifi yok, kim ne demişse sebebi çaresizlik. Yanımdayken bile sana doyamazken, nasıl anlatılır ki sensizlik !

Yeni Üye

Re: iPad 2 Geliyor ...

ipad mı touch 4g mı derken touch aldım.ipad 2 sayıldıgı gıbı ozellklerde olrsa edınecegım bı tane..ama sımdı touch ımı sevıyorum =)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)