Toplam 16 Sayfadan 9. Sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 41 ile 45 arasındakiler gösteriliyor.
    Administrator XANTHE isimli üyenin avatarı

Cevap: İtiraflar...

Yengeç dansı

Akşam vakti arabanızla seyahat ederken iki polis karşınızda yengeç dansı yapıyorsa, muhtemelen farlarınızı açmayı unutmuşsunuzdur. Gülmekten içim çıktı.
    Şahin abinin paylaştıgı olay aklımda kalmış, bugun pazar eşim ve kızımla biraz gezelim dedim tam eve dönüş yolunda polis kontrol yapıyordu yaklaşırken sağa çek dedi, farları açık unutmuşum diğer polis tabiri caizse yengeç dansı gibi ellerini açıp kapamaya başladı o arada ben koptum zaten :) bunun üzerine beni arabadan indirdiler alkol muayenesi yaptılar baktılar bişi yok polisin sorusu beni iyice kopardı. aynen yazıyorum :
    " Bilader ne içtin len kafan bi milyon olmuş muayenede de çıkmıyo, iimiş valla" :)

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Alıntı Axarayli isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahin abinin paylaştıgı olay aklımda kalmış, bugun pazar eşim ve kızımla biraz gezelim dedim tam eve dönüş yolunda polis kontrol yapıyordu yaklaşırken sağa çek dedi, farları açık unutmuşum diğer polis tabiri caizse yengeç dansı gibi ellerini açıp kapamaya başladı o arada ben koptum zaten :) bunun üzerine beni arabadan indirdiler alkol muayenesi yaptılar baktılar bişi yok polisin sorusu beni iyice kopardı. aynen yazıyorum :
    " Bilader ne içtin len kafan bi milyon olmuş muayenede de çıkmıyo, iimiş valla" :)
    Süpermiş tam fıkralık bir olay olmuş

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Alıntılar....

Küçük psikopat

Ultraviyole ışığın önünde sineklerin ölümü izleyen 2 yaşında oğluna doğum gününde üzerinde "anti-haşerat" yazan şapka alan bir kardeşe sahibim.

Romantik serseri

Sabah uyandığımda yastığımın başında konan notta "Okları takip et sevgilim" yazısıyla kocamın tıpkı filmlerde olduğu gibi bir süpriz hazırladığını düşündüm. Heyecanla takip etmeye başladım. Vardığım son okun gösterdiği yönde dağ gibi birikmiş ütülenecek çamaşırlar ve bir not vardı. "Bari sen ütülemiyorsun, kuru temizleyiciyi ara da bugün hallediver ütü işini" Çok romantiğiz çook!

Hasta hakları

Ülkemi yönetenler sağ olsunlar, hasta hakları yasası çıkarmışlar. Tüm hastahanelerde de duvarlara çarşaf çarşaf asmışlar. Gelin görün ki yine devletimin hastahanelerinde geçireceğiniz en ufak bir operasyon için bile, operasyondan 10 dakika önce önünüze sayfalar dolusu bir belge koyuyorlar ve imzala diyorlar. Hemen imzala, okumaya bile fırsat bulamadan. Operasyon için bekleniyorsun çünkü, imzala ki operasyon yapılabilsin. İmzaladığınız belgede ne yazıyor biliyor musunuz? Operatör bana ne yaparsa yapsın, isterse dalağım yerine böbreğimi alsın, beni yanlış operasyon sonucu öldürsün hiç bir sekilde itiraz etmeyecegim, haklarımı aramayacağım. Ne yaparsa yapsın bedenime, kayıtsız şartsız kabul ediyorum. Hasta hakları herhalde bu bu olsa gerek.

Önem
    [ :))) Buna çok güldüm ben ]

Bir alışveriş merkezinin otoparkındayım, park edecek yer arıyorum. Tam yer buldum derken, karşı arabadaki sarışın korna basıyor ve acelesi olduğunu söyleyerek yeri ona bırakmam için ısrar ediyor. "Benim de toplantım var" diyorum. Karşılığında magmalık cevabı alıyorum: "Ama benim kuaföre yetişmem lazım!" Mecburen(!) yeri sarışına bırakıyorum...

Şarkı öyle

Sertap Erener'in söylediği ''Bir tek annem olsun, bana bir şey olmaz!'' şarkısını söylüyorum. Annem bağırıyor:''Terbiyesiz, niye babanı da söylemiyorsun!'' Hani duygulanan o hisli anne, hani?

Ayaklanmış gidiyor

Çalışırken ayaklanıp banyo kapısına gelen çamaşır makinasına "Opp! Burası Kadıköy, buradan çıkış yok!" dedim. Makina durdu valla.

Zor günler

Aylık 4.000 TL'nin üzerindeki gelirimi az bulan sevgili karım(!), beni ve 4 kardeşimi okutmak için hayatı boyunca didinen, maddi imkansızlıklara mahkum kalan babama yardım etmemi kendine karşı sorumsuzluk olarak niteleyip, babamı da tembellikle suçluyor. Biliyorum ki ben olmasam da babam dertlerinden diğer 4 kardeşimin yardımları ile er ya da geç kurtulur. Ama ben bu kadınla evlenerek, o babaya böyle bir kıza kızım dedirterek yaptığım büyük hatanın vicdan azabından nerede, nasıl ve ne zaman kurtulurum bilemiyorum.

Kokusuz hava sahası

Ofiste tek tuvalet olmayacaktı, olsa bile sen benden önce girmeyecektin, girsen bile o kokuyu bırakmayacaktın ofisimizin en güzel kızı. Tüm hayallerim yıkıldı.

Naklen yayın

Erkekler evlenmeden önce kız arkadaşları ile ilgili tüm mahrem şeyleri arkadaşlarıyla paylaşır, evlenince de eşleri hakkında konuşmazlar. Kadınlar evlenmeden önce sevgilileriyle ilgili her şeyi arkadaşlarından saklar ama evlenince yatak odası dahil her şey naklen yayına açılır. Bu denklemi çözemiyorum.

Evlilik

Kreşteki öğretmenlerinin hep bekar olmasından dolayı öğretmenlerin evlenmediğine kanaat getiren ve bu nedenle öğretmen olmaktan vazgeçen bir kıza, bu bahaneyi duyduktan sonra onu ısrarla öğretmen yapıp evlenmekten vazgeçirmeye çalışan bir kocaya sahibim.

Üniversiteli

Karım bu yıl üniversite sınavına girdi. Kendisine göre iyi bir puan aldığı için üniversite eğitimi alacağı için heyecanlı. Ben de yıllar sonra üniversiteli bir kızla çıkacağım için heyecanlıyım.

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Ali dostumun yazdığı aşağıdaki mesajı görünce alkış istememek elde değil.... Mevcut mesajın bulunduğu konuya Las Vegas havasında bir poker müsabakası yorumu getiren Ali arkadaşımı bir alkış da benden olsun

Alıntı Axarayli isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumunuz için teşekkürler, fakat belirtmek isterimki forumda adminlerimiz, yöneticilerimiz ve diğer tüm arkadaşlarım aynı konu bin defa da açılmış olsa genede bıkmadan usanmadan ve en önemlisi kalp kırmadan büyük bir sabırla konuda sorulan sorunun cevabı veriyorlar ve takibini yapıyorlar. Aynı konuyu başka yere açtı diye ben hiç bi üyenin ceza aldığını görmedim. Dikkat ederseniz ceza alan üyelerin ceza alma nedenleri saygısızlık, forum kurallarına uymama hakaret vb. davranışlar. Tahab arkadaşımızda herhangi bi konuyu başka yere açtığı için ceza almadı, uyarıları dinlemedi sohbet kanalında daha önce uyarılmasına rağmen bunları blörf olarak düşündü, rest dedi fakat karşdakinin elinin daha büyük olduğunun anlaşılması geç olmadı. Ama eminimki cezası bitince tekrar aynı hatayı yapmayacaktır.

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarı

Abi üniversiteli ve ayaklanmış gidiyor bence en süperleriydi, hala gülüyorum.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)