Toplam 16 Sayfadan 6. Sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 26 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye semihxD isimli üyenin avatarı

Cevap: İtiraflar...

kesinlikle film şeklinde olmuş. filmde görseydim, böle sahne mi olur bu kadar da tesadüf olmaz derdim. ama adminimiz diyorsa doğrudur. ayrıca ben olsam hakkaten korkardım. büyük ihtimalle

o zaman ben de bir itirafta bulunayım.
    ne zamandır ev arkadasımla evde güzel bir rakı masası kurmayı düşünüyorduk ama her zaman erteleniyordu. daha sonra bir akşam hadi yapıyoruz dedik ve aniden bütün masayı donattık. sonra başladık içmeye ve gece mükemmeldi. muhabbet sohbet gerçekten iyidi.rakı bitti başka içkilerle devam ettik. kafalarımız zaten artık gitmişti. ( içki konusuna girmek istememiştim ama buraya kadar böle geliyo ) daha sonra zaten yavaş yavaş sızma halleri geldi. ben yatağa gideyim en iyisi dedim. salonda bitmesin sabaha yamuk bi şekilde kalkmayayım diye. daha sonra gitiim yatağıma yattım, zaten uyumuşum. buraya kadar herşey çok normaldi. olanlar uyandığımda oldu. gözlerimi bir açtım heryer beyaz gibi. sanki beyaz bir dumanın arkasından bakıyorum odama. o anda aklımdan neler neler geçti. öldüm mü, içki yüzünden yarı kör mü oldum gibi. en son yalvarıyordum noluyor bana ne oldu diyordum. bir taraftanda gözlerimde gerçekten içten içe bir acı vardı. açıp kapatırken acı çekiyordum. en sonunda ne oldu dersiniz. meğer o kafayla yattığım için, gözümdeki lensleri çıkarmayı unutmuşum, onlarda iyice kurumuş içine göz yaşı dolmuş vs. lens kullananlar bilir o yüzden ortalığı aşırı bulanık görüyormuşum. ama gerçekten çok korkmuştum

Altın Üye

Bu da çok iyiymiş :)))

Aktif Üye Ceka isimli üyenin avatarı

Bakın şimdi itiraf edesim geldi babam oto lastikcisi bende öğrenciyim yazın mecburen çalışmak için dükkana gidiyorum..Ama her gittiğimde de 20-30 cebe indiriyorum bu günah mıdır arkadaşlar bi hoca yok mu:D

Misafir.
    Ziyaretçi

günahtır

Yasaklandı

hemde büyük günahtır. fakat diğer bakışla bir cebinden alıp diğer cebine koymaktır.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)