Toplam 16 Sayfadan 15. Sayfa BirinciBirinci ... 513141516 SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 71 ile 75 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye MeTaL isimli üyenin avatarı

Cevap: İtiraflar...

Yemek Takımı:
    Ben 11-12 Yaşlarımda Annem Ne Zaman Bana Kızsa Yada Ben Anneme Kızsam Hemen Mutfağa Gider Annemin o Güzel Yemek Takımlarından birini alır ve 4.cü Kattın Balkonundan Bütün Gücümle Dışarı Fırlatırdım Günler Birbirini Kovaladıkça Ve Sürekli Azalan Yemek Tabakları Ki Çoğu Porselendi Azalmaya Başlayınca Annem Bana Sormaya Başladı Tabakları Bende Hiç Birşey Bilmiyor Gibi Bilmem Kesin Komşunda Kalmıştır Diye Hep Yalan Söyledim Ki Hala da Bunu Bilmiyor :)

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Öyle bir kaçar vapur ki

Bugün itibariyle; Karşıyaka'da vapura koşan, ancak yetişemeyen bir grup liseliden biri, iskelenin yanına yönelip: "Görüşeceğiz seninle Ali Kaptaaaaan!" diye vapura doğru bağırarak iskele civarındakileri güldürmüş, dahi bir teyzenin dönüp "Tüüüh senin kalıbına" diyerek erör vermesine sebep olmuştur.

Cüzdan aşkı

Yıllardır nereye gitse koluğunun altında muhafaza ettiği cüzadanıyla annem nihayet vesikalık fotoğraf da çektirdi. Hayır, cüzdan annemin koltuğunun altında yer yaptığından annem fark etmedi de fotoğrafçıya ne demeli?

Tek rakibim

Komşumuzun küçük oğlu karıma aşık. Tüm mahalle de biliyor ama bu durum artık yavaş yavaş kanıma dokunmaya başladı. Geçenlerde onlarda otururken, ufaklık geldi, karımın elinden tutarak ''Beni uyuuuuut'' dedi. Annesi ''Ama fırdöndüüü abi kızar bize, hadi ben uyutayım seni" dedi. "Mesele yok, her akşam benim yanımda uyuyor'' dediğimde 2 saat sürecek ağlama faslını başlatan yumurcak; belirtmek isterim ki fırdöndüüü:1, yumurcak:0!

Yumuşatıcı

Banyomuzun rengine göre yumuşatıcı alan, mutfağı topladıktan sonra mısır patlattırmayan ve meyve yedirmeyen, koltuklar leke olur diye gazete okumayı işkenceye çeviren bir karım var. Allah'tan göz rengim onun zevkine ve evimizin konseptine uygun da beni dışarı atmıyor...

Yeni yıl, yeni yıl

Annemle karım bana yılbaşı hediyesi almak için alışverişe çıkmışlar. Sağolsunlar, eminim o bileziği işe giderken de takarım, hele o siyah dekolteli elbiseyi ne zamandır istiyordum, uzun topuklu çizmelere zaten hiç dayanamam. Ha o kravat mı? Onu da işe giderken karım taksın canım...

Hırs yaptım

Israrla girmeye çalıştığım X firmasının düzenlediği sınav ve mülakatlarda tekrar tarafıma "Seni neden işe almalıyız?" sorusu yöneltilirse; vereceğim tek cevap "Allah rızası için" olacaktır.

Kürtaj

Bilgisayarla çok haşır neşir olduğum anlardan birinde su içmek için odamdan çıktığımda, bütün evin ışıklarını söndürmüş bir şekilde annemle babamı televizyon izlerken görüyorum ve "Aa elektrikler ne zaman gitti?" diye soruyorum. Karanlıklardan annemin bıkkın sesi yükseliyor: "Seni hala aldırma şansım var mı acaba?"

Büyük şans

"Aşkım" diye seslendi, "biz ne kadar şanslı bir çiftiz öyle değil mi? " diye devam etti. Güzel birkaç söz duyma ümidiyle sordum "Evet aşkım öyleyiz, peki senin şanslı olduğun nokta nedir?". "Ahirette çekeceğim ızdırabı bu dünyada çektiriyorsun ya, direkt cennete gideceğim için mutluyum" dedi, sustum...

Alıntıdır...

Gümüş Üye olympus isimli üyenin avatarı

Alıntı [JW] isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen akşam sıcaklardan bunalmış bir şekilde, şöyle elimi yüzümü bir yıkayayım da kendime geleyim dedikten sonra, lavaboya gittim. Herşey normal, ellerimi yüzümü yıkadım, lavabonun hemen yanındaki, odamın kapısına yönelip adım atmaya başlamışken, kapının köşesinde bir karaltı görür gibi oldum ve neyin nesidir diyerek ayağımı tam olarak yere basmadan durdum.

Aklıma geçenlerde gecenin 4'ünde pencereden giren, tam uykuya dalarken kulağımda kulaklık olmasına rağmen çıkarttığı sesle beni uyandırmayı başaran, dışarı atmaya çalışırken dolabın içine soktuğum, sabah 6'ya kadar uyumadan beklediğim, o esnada izini kaybettiren, sonrasında öğlene kadar araştırmama rağmen bulamadığım koca böcek olabilir mi diye şimşek çaktı... (Bu da ayrı bi itiraf konusu olabilir belki, gecenin 4'ünde o koca böceği dolabın içine sokmak büyük bir başarıydı çünkü )

Neyse zaten lavabodan itibaren 1-2 adım atmıştım, hemen kıpırdamadan ışığı yaktım, şöyle biraz eğilip sağa sola baktım, hiçbirşey yok, heralde yanlış gördüm dedim. Tam bir oh çekeyim derken, ayağımın altında birşeylerin hareket etmeye çalıştığını hissettim ve bunu hissetmemle ayağı kaldırmam bir oldu tabii. Vee beklenen sonuç, o parmak büyüklüğündeki karaltının ayağımın altında can çekiştiğini gördüm. ehiehi evet itiraf ediyorum, geçende dolaba soktuğum böcek olmasa da, akrabalarından birini ayağımla ezerek öldürdüm.

itiraf etmeseydim içimde kalacaktı, büyük yükten kurtuldum. iyi ki böyle bir konu var
    Degerli Adminim itrafiniz cok samimi ve oyle guzelce anlatmishiniz ki gercek hayatda ne ishle ugrashtiginizi bilmiyorum ama roman yazmish olsaydiniz kesinlikle bestseller olardi...

Yasaklandı

Tahtada soruyu çözerken, evladım ne
    yapıyorsun sorusuna,iyiyim sen ne
    yapıyorsun deyişimden bu yana tam 7
    dönem geçti. Hocam, ya yuvarlak hesap
    10 yapıp bitirin bu inadı ya da emekli
    olun. Lütfen ama...

Gece yatmadan önce sevgilime telefonda gayet şuh bir sesle Yatmadan önce beni düşün. diyorum, cevap "Ayıp ettin, düşünmez miyim?" olarak geliyor. Eyvallah kardeş! diyecektim ama dilim tutuldu bir şey diyemedim.
    Mesaj ManyetikKarpuz tarafından ( 19-02-2011, Saat 23:29 ) düzenlenmiştir.

Gümüş Üye admgnr isimli üyenin avatarı

2010'un 5.ayında üye olmamla 6.ayında 3.nesil itouch almam bir oldu... sonra bir hevestir iphone alayım dedim. Itouch'u sattım o satış elimde ne ipod kaldı ne iphone:))) sürekli iphone 4 alıcam sevdasıdır bir türlü nasip olmadı... itiraf bunun neresinde derseniz? Burdaki paylaşımları kullanabileceğim bir apple cihazım bile bulunmazken 10 aydır bu foruma girip çıkıyorum.... Hem de hergün:) Sahip olduğum bu bilgiler bu zamana kadar çevremde sahip olduğum insanlara yaradı... Bilgisayarımda almayı düşündüğüm iphone4 için altyapısını oluşturduğum uygulamalar şimdye kadar 7 farklı kişiye nasip olurken bir bana nasip olmadı:)) Olsun ben yine de samimi bulduğum bu yere gelmekten vazgeçmeyeceğim:))
    twitter.com/ademguner

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)