Toplam 16 Sayfadan 11. Sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 80 sonuçtan 51 ile 55 arasındakiler gösteriliyor.
    MoDaMinE
    Ziyaretçi

Cevap: İtiraflar...

İki kere söyleyince ganatiye alındı sanırım bedduan o yüzdendir belki Tavsiye edersen bende ikinici kere söyliyeyim Sonra alışkanlık falan olu mu ki ?

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarı

Alıntı MoDaMinE isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kere söyleyince ganatiye alındı sanırım bedduan o yüzdendir belki Tavsiye edersen bende ikinici kere söyliyeyim Sonra alışkanlık falan olu mu ki ?

Alıntı nur isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    fakat ben bir kerede degıl iki kere beddua ettim

Edin edin siz bedduaları, sonra forumda İkızkuruları veya İevdekamışlar diye konu açarsınız

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Alıntı Axarayli isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Edin edin siz bedduaları, sonra forumda İkızkuruları veya İevdekamışlar diye konu açarsınız
    Yakında uygulamasını çıkarıcaz zaten. Evde kalma tarifleri, yapılması geken beddualar vs. diye. Uygulama adı için güzel öneri sayın yardımcı yöneticim iKızKuruları olabilir

Tecrübeli Üye nur isimli üyenin avatarı

Alıntı MoDaMinE isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Alemsin ya evde kalmak istiyorsan et valla tavsiye ederim nişanlı idim nişandan ayrıldım yani gerisini sen duşun bide bedduam tutuyor yani bir önceki itirafım universitede hocama çok sinirlendim beddua ettim tuttu adam bacağının ustune basamıyordu geldi kim beddua ettiyse aldın kötuyum dedi yani boyle

Alıntı Axarayli isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar teşekkur etmişler ama ben teşekkur edemeyeceğim cunku evde kalmak istemiyorum cahillik işte bir zaman ettik
    ....::: Hem gelmeni istedim hem bekletmeni, Sen mi daha güzelsin beklemek mi seni:::....

MoDaMinE
    Ziyaretçi

Evet hocana ettiğin bedduayı okumuştum diğer konudan =) Yok yok bugünden itibaren tövbe etmeye başlıyorum bedduam tutmasın diye

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)