Toplam 14 Sayfadan 13. Sayfa BirinciBirinci ... 311121314 SonuncuSonuncu
Toplam 66 sonuçtan 61 ile 65 arasındakiler gösteriliyor.
    Hiperaktif Üye DeviLJoN isimli üyenin avatarı

Cevap: iPhone 2G Fake IMEI Girmek

malesef iTunes yeni sürümlerinde olmaz. Fake imei ile alakalı konu mevcuttur sitede incelerseniz bütün sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Yeni Üye

Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim,

ben de aşağıda ki hatayı alıyorum.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Yeni Üye

arkadaslar benim telfonun imei baska telfon kopyalanmış ve sadece benim hattım çalıstıryo fake imei atıcam ne yapmam gerkıyo?

Yeni Üye

Re: iPhone 2G Fake IMEI Girmek

iphone 2g cihazım acil arama ekranında idi ne yaptıysam düzeltemedim ,1,1,4 e 7,5 ile düşmek istiyorum ama 3-4 dakika telofon siyah ekranda yuvarlak dönen bekleme işareti çıkıyor ve en sonunda itunesde hata kodu yazıyor 1011 hatası değişik versiyonlarda değişik hatalar aldım farklı bilgisayarlarda denedim olmadı telofon recovery moda ve dfu moda geçiyor hata sorunları ve çözümlerini denedim olmadı mesala ireb 4 denedim olmadı

ben burda özellikle şunu öğrenmek istiyorum 1,1,4 e düşerken shft+restore dedikten sonra 1,1,4 ü seçip tabi itunes 7,5 ile telofon kapanıp açılıyor elma işaretinden sonra yuvarlak daire sürekli dönüyor yükleme barı çıkmıyor yani yüklemeye hiç başlayamıyor bu neden olabilir daha öncede değişik telofonlara versiyonlar yükledim o yüzden yönergeleri dikkatli takip ediyorum

bir ilginç sorunla daha karşılaştım onuda yazayım her yolu denemeye çalıştığım için 1,1,4 e düşme yönergelerinden birinde ilk önce itunes versiyonu 7,7 ile 2g için 2,0 frimvareyi yükleyin diyor fakat 7,7 yi bilgisayara yüklediğim zaman iphone yi görmüyor kaldırıp 7,5 veya başka versiyonu kuruyorum iphoneyi görüyor hiç itunes kurulmamış bilgisayarda 7,7 yi kurdum gine iphoneyi görmedi o yüzden bu adımı gerçekleştiremedim
    yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürleriphone 2g cihazım acil arama ekranında idi ne yaptıysam düzeltemedim ,1,1,4 e 7,5 ile düşmek istiyorum ama 3-4 dakika telofon siyah ekranda yuvarlak dönen bekleme işareti çıkıyor ve en sonunda itunesde hata kodu yazıyor 1011 hatası değişik versiyonlarda değişik hatalar aldım farklı bilgisayarlarda denedim olmadı telofon recovery moda ve dfu moda geçiyor hata sorunları ve çözümlerini denedim olmadı mesala ireb 4 denedim olmadı

ben burda özellikle şunu öğrenmek istiyorum 1,1,4 e düşerken shft+restore dedikten sonra 1,1,4 ü seçip tabi itunes 7,5 ile telofon kapanıp açılıyor elma işaretinden sonra yuvarlak daire sürekli dönüyor yükleme barı çıkmıyor yani yüklemeye hiç başlayamıyor bu neden olabilir daha öncede değişik telofonlara versiyonlar yükledim o yüzden yönergeleri dikkatli takip ediyorum

bir ilginç sorunla daha karşılaştım onuda yazayım her yolu denemeye çalıştığım için 1,1,4 e düşme yönergelerinden birinde ilk önce itunes versiyonu 7,7 ile 2g için 2,0 frimvareyi yükleyin diyor fakat 7,7 yi bilgisayara yüklediğim zaman iphone yi görmüyor kaldırıp 7,5 veya başka versiyonu kuruyorum iphoneyi görüyor hiç itunes kurulmamış bilgisayarda 7,7 yi kurdum gine iphoneyi görmedi o yüzden bu adımı gerçekleştiremedim
    yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar benim cihazın numarası da kopyalanmış başka bir cihaza. Fake yapmak için itunes 7.5 7.6 hangi versiyonunu kurduysam "The itunes update server could not be contaced. Please check your internet connection, or try again later" hatasından bir türlü kurtulamadım. Bu sebeple versiyonu 1.1.4 e düşüremiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)