Toplam 28 Sayfadan 23. Sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 sonuçtan 111 ile 115 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye iBen isimli üyenin avatarı

Cevap: ipad 3 ios 6.0.1 cihazlarınza jailbreak + cydia gerek duymadan full uygulamala

tesekkur ederim denendi calisiyor :) sadece jailbreaksiz calisan programlari görmenin bir yolu var mi?

Gümüş Üye OlguErhan isimli üyenin avatarı

Cevap: ipad 3 ios 6.0.1 cihazlarınza jailbreak + cydia gerek duymadan full uygulamala

Alıntı ReViVoMelih isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar denedim şuan uygulamayı yükle dediğimde kullanıcı adı şifre soruyor .. Bikaç bişey yükledim arama kısmına yazıp örnek tumplerunn gibi kur dediğimde iphone 5 e bakıyorum aşağıdan fakat application error gibi bişey yazıyor uygulamayı kurmuyor ? bilgi verirseniz sevinirim
    Aynı şey benim başıma da gelmişti ümitsizliğe kapılmıştım olmuyor diye aynı hatayı verdi sonra itunes güncelledim ve system içinde etc mi ne var tam yolunu unuttum şimdi 25 pp nin sitesi de yazmış onları temizledim düzeldi yükledi uygulamaları fakat aynı hatayı kuzenin makinede verdi ne yaptıysam olmadı win 7 yi 45 dk da baştan kurdum eee değer uygulamalar beleş ya :) yeni sisteme kurunca bi java kurdum o kadar bide son sürüm itunes çat diye çalıştı uygulamaların hepsinin ipa dosyalarını oyunların vs. Bellekle getirmiştim kendi makinemden aşağıda çince yazan bişilerden telefonun içindeki uygulamaları gösterdiği yerin sol üst köşesinden bi yerden bellekteki oyumları ipalarını gösterdim hepsini Iphone 4 ios 6.0.2 yüklü telefona 20 dk da kurdu geçti çok güZel bir duyguydu konuyu açan açıklayan arkadaşa yeniden teşekkürler :) resmide koyalım :p

Mesaj OlguErhan tarafından ( 11-01-2013, Saat 21:28 ) düzenlenmiştir.

Yeni Üye

Beyler uygulama iniyor açarken apple kimliği parolası istiyorrr ?

Tecrübeli Üye mericguner isimli üyenin avatarı
    arkadaşlar çözüm ne restorede ne itunes kullanmada. kullanıcı adı ve şifre sorunu yaşayanlar soldaki kırmızı application sekmesine tıkladıktan sonra açılan uygulamaların olduğu sayfanın en sağ üst köşesinde mavi kutucuk var çince zamazingo bişey yazıyor ona tıklayın bi kaç sefer sorun halloluyor. ben itunes a her sarki yuklememden sonra telefonu ve ipadi eszamanliyorum kullanici adi ve sifre istiyor tekrar baglayip oraya tikliyorum sorun ortadan kalkiyor. kesin ve net çözüm budur
    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    iPod Touch 2G---iPod Touch 4G----iPhone 3G---iPad 2---iPhone 4---iPad 3---iPhone5 😊

Gümüş Üye OlguErhan isimli üyenin avatarı

Alıntı mericguner isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çözüm ne restorede ne itunes kullanmada. kullanıcı adı ve şifre sorunu yaşayanlar soldaki kırmızı application sekmesine tıkladıktan sonra açılan uygulamaların olduğu sayfanın en sağ üst köşesinde mavi kutucuk var çince zamazingo bişey yazıyor ona tıklayın bi kaç sefer sorun halloluyor. ben itunes a her sarki yuklememden sonra telefonu ve ipadi eszamanliyorum kullanici adi ve sifre istiyor tekrar baglayip oraya tikliyorum sorun ortadan kalkiyor. kesin ve net çözüm budur
    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Hocam sen çinceyi aşmışsın walla teşekkürler :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 3 misafir.)