Toplam 89 Sayfadan 85. Sayfa BirinciBirinci ... 35758384858687 ... SonuncuSonuncu
Toplam 445 sonuçtan 421 ile 425 arasındakiler gösteriliyor.
    dean
    Ziyaretçi
    Alıntı Payne isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani? Program ise, Program.png olarak mı?
    Evet. Yanliz klasorleme yaptiginizda oluyor mu denemedim hic. Olmuyor diye biliyorum ama bir deneyin isterseniz. Categories uygulamasi ile klasor olusturuldugunda oluyor fakat normal ios4 klasorlemesinde denemedim.

Aktif Üye

Cevap: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

Alıntı dean isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet. Yanliz klasorleme yaptiginizda oluyor mu denemedim hic. Olmuyor diye biliyorum ama bir deneyin isterseniz. Categories uygulamasi ile klasor olusturuldugunda oluyor fakat normal ios4 klasorlemesinde denemedim.
    Anladım fakat bir sorunum daha var Categories'i uyguladığım zaman Fotoğraflar kalıyor ve categories'e eklenemiyor ayrıca sayfa değiştirdiğimde klasörler kayboluyor winterboard görünmüyor üst düğmeye basıp aynı işlemi tekrarladığımda yine gidiyor.

Aktif Üye

Cevap: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

Acaba temadanmı kaynaklanıyor sorun çünkü hiçbir icon gözükmüyor? - konu yukarıya

dean
    Ziyaretçi

Cihazınızın dilini ingilizce yapıp temayı orjinal haliyle tekrar aktif ettiğinizde de ikonlar aynı şekilde mi kalıyor? Birde öyle denermisiniz.

Aktif Üye

Alıntı dean isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihazınızın dilini ingilizce yapıp temayı orjinal haliyle tekrar aktif ettiğinizde de ikonlar aynı şekilde mi kalıyor? Birde öyle denermisiniz.
    Şuan ikonlar düzeldi sadece Categories uygulamasında klasörleyince oluyor, yani sorun uygulamadan sanırım.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 11 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 11 misafir.)