Toplam 89 Sayfadan 36. Sayfa BirinciBirinci ... 2634353637384686 ... SonuncuSonuncu
Toplam 445 sonuçtan 176 ile 180 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu

author=[JW] link=topic=14489.msg109407#msg109407 date=1267626960]
    Sen şimdi temayı yükledin ya, "ikon isimlernin çıkmasi için" klasörünün içinde ne varsa, kopyala aynen tema klasörünün içine yapıştır. Bazı dosyalar üzerine yazılacak, evet dersin.

Sonra \Bundles\tr.lproj\LocalizedApplicationNames.string s dosyasını notepad ile aç.

Bu kodu sil;
    "com.apple.AppStore" = " ";

Bu kodu ekle;
    "com.apple.mobilesafari" = " ";

Kaydedip, tema içine aynı yere kopyala. Bu kadar :)
    icon isimlerinde ben de sorun yasamistim ve su sekilde cozume ulastim; rar dan cikan "dbar ik2 icon isimlerinin.." adli klasoru de themes.xxxxxx klasorune atip winterboarddan calistirinca garip bi sekilde oldu:)))) ekstradan hic bi islem yapmadim.. Sorun yasayan arkadaslar bu yontemi de deneyebilir;)))

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

author=-HaKaN- link=topic=14489.msg109506#msg109506 date=1267639831]
    icon isimlerinde ben de sorun yasamistim ve su sekilde cozume ulastim; rar dan cikan "dbar ik2 icon isimlerinin.." adli klasoru de themes.xxxxxx klasorune atip winterboarddan calistirinca garip bi sekilde oldu:)))) ekstradan hic bi islem yapmadim.. Sorun yasayan arkadaslar bu yontemi de deneyebilir;)))
    Şöyle bir açıklama yapayım, yanlış anlaşılmasın. Eğer ikonları aynen ekran görüntülerindeki gibi yaparsanız ve program / oyun kategorilerini anlatımdaki sırayla açmışsanız, ek bir şeye gerek kalmıyor zaten. sadece ek klasörü tema için kopyalamanız lazım. Yok ana sayfada farklı ikon kullanıyorsanız, ek ayar yapmadan düzgün çalışmaz :)

Tecrübeli Üye

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu

author=[JW] link=topic=14489.msg109512#msg109512 date=1267640051]
    Şöyle bir açıklama yapayım, yanlış anlaşılmasın. Eğer ikonları aynen ekran görüntülerindeki gibi yaparsanız ve program / oyun kategorilerini anlatımdaki sırayla açmışsanız, ek bir şeye gerek kalmıyor zaten. sadece ek klasörü tema için kopyalamanız lazım. Yok ana sayfada farklı ikon kullanıyorsanız, ek ayar yapmadan düzgün çalışmaz :)
    :D vala aynen de gosterilen sirayla kullniyorum:)) o yuzden sorun olmuyo dediginiz gibi;) zaten menu yeterince hizli bu aletlerde;) bi dosya ha ana sayfada olmus ha 10. Sayfada Cok bisey farketmio benim icin:)Aciklama icin tesekkurler;)

Tecrübeli Üye

Oncelikle quby arkadasa tesekkurler bu temaya yakismis adriana bacı:D yanlis anlama dunya ahiret bacımdır:))
    jw hocam bi istek bolumu mu acsak bu dBar temalari icin:)) ben de ozel bi istekte bulunuvercektim de:D

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Ynt: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

isteğini ilet bakalım Hakan. boş bi vakit bulursak ilgileniriz. ayrı bir konuya gerek yok, eğer çokta yorucu olursa bırakırım.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 14 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 14 misafir.)