Toplam 89 Sayfadan 80. Sayfa BirinciBirinci ... 30707879808182 ... SonuncuSonuncu
Toplam 445 sonuçtan 396 ile 400 arasındakiler gösteriliyor.
    dean
    Ziyaretçi

Cevap: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

FileDude - Super Simple File Hosting

Bu linkteki dosyayı tema klasörünüzde bulunan Info.plist ile değiştirip tekrar temanızı seçili hale getirmeyi deneyin birde.

Yeni Üye

Cevap: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

denedim hocam değişen bişe olmadı maalesef.

Yeni Üye

Re: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Konu]

kolay gelsin dbar 10 temasini kurdum ancak asagida ipod telefon ayarlar mail safari ikonlarinin siyah siyah karesel golgeleri takvim ve saat uzerine cikiyor, okunmasini zorlastiriyor gorsel olarak da itici duruyor bunu nasil duzeltebilirim acaba ?

dean
    Ziyaretçi

Cevap: Re: Süper dBar Temaları (iKaynak.com Versiyonu) ve Yükleme Yöntemleri [Ana Kon

Alıntı kaan_kaan1 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    denedim hocam değişen bişe olmadı maalesef.
    Sanırım ios4'den kaynaklanan bir durum. Aslında olması lazım çünkü aynı dosya ile farklı bir temada docktaki yazılar görünmüyor. Biraz daha kurcalamak gerek.

Alıntı smgyummy isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin dbar 10 temasini kurdum ancak asagida ipod telefon ayarlar mail safari ikonlarinin siyah siyah karesel golgeleri takvim ve saat uzerine cikiyor, okunmasini zorlastiriyor gorsel olarak da itici duruyor bunu nasil duzeltebilirim acaba ?
    Gölge çıkmasının nedeni yine ios4 :) boş ikon oluşturduunuda da hatta o siyah gölgelerden oluşur. İkonların isimlerini Türkçe olarak değiştirdiniz değil mi?

Aktif Üye

arkadaslr bu konuda ilk sayfadaki hangi linke tıkladıysam hiçbiri açılmadıı..hepsinde sayfa görüntülenmiyor dio yardmcı olurmusunuz?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 3 misafir.)