Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 9 sonuçtan 6 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
    Yasaklandı

Ynt: ImTOO DVD to iPod Converter

ImTOO HD Video Converter bu daha güzel

Yeni Üye

"İpod Touch Mpeg-4" ile

İpod Touch Mpeg-4(480x320) arasında ne fark var.

İlkini seçiniz demişsiniz ama ilki de 480x320 'mi yoksa başka birşey mi, yani ne oluyor ??

Yeni Üye

Flood için üzgünüm ama bir sorunla karşı karşıyayım. Deneme için convert'e başlıyorum yaklaşık bir 15-20 mb çevirdikten sonra pause'leyip mp4'ü açmaya çalıştığımda hata alıyorum. Hiçbir prg yardımıyla açamıyor veya iPhone'a atamıyorum.

Ancak Total Video Converter'ı denediğimde 10 mb çevirip pause'ladığımda videoyu açıp izleyebiliyorum. Şimdi ImTOO ile boşa saatler beklemek istemiyorum. Uzunca bekleyip aynı hatayı almaktan korkuyorum. Acaba bu sorun neden kaynaklanıyor.

Total Video kullan o zaman derseniz ise ImTOO, total'dan daha hızlı çeviriyor. Bu yüzden ImTOO'yu kullanmak istiyorum acaba neden videolar açılmıyor :(((

Tecrübeli Üye

author=iSafsata link=topic=1974.msg29620#msg29620 date=1237228197]
    Flood için üzgünüm ama bir sorunla karşı karşıyayım. Deneme için convert'e başlıyorum yaklaşık bir 15-20 mb çevirdikten sonra pause'leyip mp4'ü açmaya çalıştığımda hata alıyorum. Hiçbir prg yardımıyla açamıyor veya iPhone'a atamıyorum.

Ancak Total Video Converter'ı denediğimde 10 mb çevirip pause'ladığımda videoyu açıp izleyebiliyorum. Şimdi ImTOO ile boşa saatler beklemek istemiyorum. Uzunca bekleyip aynı hatayı almaktan korkuyorum. Acaba bu sorun neden kaynaklanıyor.

Total Video kullan o zaman derseniz ise ImTOO, total'dan daha hızlı çeviriyor. Bu yüzden ImTOO'yu kullanmak istiyorum acaba neden videolar açılmıyor :(((
    tamamen bitmeden veya hata verirse açılmaz video

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)