Toplam 30 Sayfadan 14. Sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 sonuçtan 66 ile 70 arasýndakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye

Cevap: Cydia Sorunlarýna Farklý Çözümler !!! [Tek Baþlýk - Ana Baþlýk]

yaptiginiz hizmeti emeklerinizi asla inkar etmiyorum nankorluk olur edersemde ama en azindan sizinle ne guzel konusabiliyoruz ama bazi yonetici arkadaslar bu tarz konusmalara bile bemen sert uyarilar yapiyor yada ban liyorlar aynen bugun sohbet ten banlandigim gibi ama onemli degil zaten sohbet bolumunde demir baslar sohbet ediyor yeri geliyor selamimizi dahi almiyorlar cok yogunlardir muhakkak bisey demiyoruz neyse konu fazla uzamasin olan olmus bundan sonra daha dikkat ederiz iyi aksamlar...

Altýn Üye MsTrK isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Belçika - Brüksel

Alýntý eagle84 isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    yaptiginiz hizmeti emeklerinizi asla inkar etmiyorum nankorluk olur edersemde ama en azindan sizinle ne guzel konusabiliyoruz ama bazi yonetici arkadaslar bu tarz konusmalara bile bemen sert uyarilar yapiyor yada ban liyorlar aynen bugun sohbet ten banlandigim gibi ama onemli degil zaten sohbet bolumunde demir baslar sohbet ediyor yeri geliyor selamimizi dahi almiyorlar cok yogunlardir muhakkak bisey demiyoruz neyse konu fazla uzamasin olan olmus bundan sonra daha dikkat ederiz iyi aksamlar...
    Selaminizi almama gibi bir durum söz konusu degil.
    Ben dahil tüm yönetici arkadaslarimiz, hiçbir zaman bunu yapmamistir. Yapmayacaktirda.
    Sanirim sohbet kanalindan, teknik soru sordugunuz için ceza aldiniz.
    Herkesin bir sabri var. Defalarca uyariyoruz "sohbet kanalindan, teknik soru sormayin" diye.
    Fakat kimse bu uyariya kulak asmiyo. Eger ceza vermezsekte, devam ediyorsunuz.
    Herneyse, bundan sonra daha dikkatli olmaniz dilegi ile.

Aktif Üye sahbazomer isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Florya/Bakýrköy

4.0.1 update'ini sonuna kadar sorunsuz yaptým. cydia çalýþýr durumda fakat logusu gri ve düz... yani paket logusu yok? ne yapmalýyým?
    Forum güzel.
    Paylaþým güzel.
    Hayat güzel.

Aktif Üye

ya arkadaþlar cydia ya güncelleme olmuþ bende yap dedim biþeyler yükledi ama ekranda terminal geldi cydelete ile sildedim silmedi bende cydiadan silidedim yine silmedi mobileterminal neden silinmez yada nasýl silerim

Gümüþ Üye iMe isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ýstanbul

Yeni bir sorun çýktý, Cydia açýlýyor Loading yazýyor kapanýyor ve tekrar restore yapýnca baþlangýcýnda dosya indiriyor sonra Reloading yazýsýnda takýlýyor. Cihaz iPhone 2G 3.1.3. Ne yapabilirim ?
    melikze
    Her emek bir teþekkürü hak eder.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)