Toplam 30 Sayfadan 12. Sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 sonuçtan 56 ile 60 arasýndakiler gösteriliyor.
    Altýn Üye MrPau isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Ankara

Cevap: Re: Cydia Sorunlarýna Farklý Çözümler !!! [Tek Baþlýk - Ana Baþlýk]

Alýntý turklokumu isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Ýyi günler.Geçenlerde cydia yardýmýyla longman in bi sölüðünü ipod touch 3g ye indirmiþtim.bunun dýþýnda birkaç tane daha uygulama indirdim.Ipod u pc ye baðladýðýmda diðer utgulamalar direk itunes a aktarýldý ancak longman kaldýrýldý.Bunun sebebi ben de appsync bulunmamasý mý yoksa program korumalý mý?Ve daha sonra ipod u kapatýp tekrar açmayý denediðimde ipod açýlmadý ve yeniden yapýlandýrma(restore) yapmak zorunda kaldýðýmýnda daha önce bilgisayara kendiliðinden aktarýlan dosyalardan bazýlarý yüklenemedi,açýlamadý.Yardým ederseniz beni sevindirirsiniz.
    Crackli uygulamalar'ý pcye transfer etmek - pcden tekrar yüklemek için appsync eklentisinin bulunduðunuz iOS versiyonuna uygun olanýný yüklemeniz gerekmektedir.

Yeni Üye

cydia yý bi açtým bütün kaynaklar gitmiþ sources e basýyorum boþ bi sayfa geliyo herhangi bi kaynak ekleyip tamam diyorum cydia kapanýyo cihaz ana menüye dönüyor yardým edin lütfen

Administrator XANTHE isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    ANTALYA

Alýntý baglamist isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    cydia yý bi açtým bütün kaynaklar gitmiþ sources e basýyorum boþ bi sayfa geliyo herhangi bi kaynak ekleyip tamam diyorum cydia kapanýyo cihaz ana menüye dönüyor yardým edin lütfen
    Belli ki cydia çökmüþ, cihazý yeniden restore edip jb yapmalýsýnýz.

Aktif Üye muzzy61 isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Antalya

Cevap: Cydia Sorunlarýna Farklý Çözümler !!! [Tek Baþlýk - Ana Baþlýk]

Merhaba bana yurtdýþýndan ÝPhone 3Gs geldi ve ben pek alýþýk olmadýðým bu telefonun sürümünü itunes üzerinden güncelledim þu anda 4.2.1 oldu shsh kaydýný almadýðým için eski sürümlere dönme olsýlýðým kalmadý ama sorun bu deðil ilk yükseltme yaptýðýmda telefon simlock oldu fakat restore yaptým simlock kalktý þu an kullanabiliyorum ama cydia gitti þimdi bu telefona jailbreak mi yapmalýyým yoksa cydia' ý geri getirmek için bu yöntemlerimi denemeliyim bi yardýmcý olursanýz çok mutlu olurum...

Yönetici
    Bulunduðu Yer
    Istanbul, Türkiye

Cevap: Cydia Sorunlarýna Farklý Çözümler !!! [Tek Baþlýk - Ana Baþlýk]

Alýntý muzzy61 isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    Merhaba bana yurtdýþýndan ÝPhone 3Gs geldi ve ben pek alýþýk olmadýðým bu telefonun sürümünü itunes üzerinden güncelledim þu anda 4.2.1 oldu shsh kaydýný almadýðým için eski sürümlere dönme olsýlýðým kalmadý ama sorun bu deðil ilk yükseltme yaptýðýmda telefon simlock oldu fakat restore yaptým simlock kalktý þu an kullanabiliyorum ama cydia gitti þimdi bu telefona jailbreak mi yapmalýyým yoksa cydia' ý geri getirmek için bu yöntemlerimi denemeliyim bi yardýmcý olursanýz çok mutlu olurum...
    Cydia yý ger getirmek için jb yapmalýsýnýz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)