Toplam 6 Sayfadan 6. Sayfa BirinciBirinci ... 456
Toplam 30 sonuçtan 26 ile 30 arasýndakiler gösteriliyor.
    Altýn Üye gfb_st isimli üyenin avatarý

Cevap: ikaynak.com artýk bitmiþ beyler ... Kimse bakmýyor ilgilenmiyor nerde eski ika

Ne güzel demiþsin dostum yýllar sonra tekrar bu siteye bir bakayým dedim gerçekten bitmiþ ne yazýkki sitemiz. Bu site zamanýnda çok kiþiyi bilgilendirdi. Ama artýk eskisi gücü yok.

Cevap: ikaynak.com artýk bitmiþ beyler ... Kimse bakmýyor ilgilenmiyor nerde eski ika

Alýntý EzeL isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    madem bu kadar meraklýsýn canlandýrmaya ortada bir suçlu arayana dek mesela 9.3.3 jailbreak konusu açsaydýn ya?
    birader senin amacýn üzüm yemek mi baðcýyý dövmek mi ?
    sen neden hazýorlamadýn madem sýkýntý yok dilersen hazýrlarým yanlýz 9.3.3 ün untethered jb si yok bilesin. 10.1 ve 10.2 var alýn mý ?

Sevene bir GECEKONDU Sevmeyene her GECE KORKU / MATEMATÝKSEL UMUT...

Hiperaktif Üye
    Bulunduðu Yer
    Kayseri

iyi akþamlar arkadaþlar. iki senedir android kullanýyordum. iphone 7 alarak ios a geri dönüþ yapmýþ oldum. takip ettiðim birkaç iphone sitesine bir merakla girdim bir de ne göreyim býraktðým yerden öte gidememiþler. sadece birkaç jailbreak konusu, yeni sürüm bildirisi birde yeni çýkan iphone tanýtýmlarý. hemen hemen hepsinde benzer konular. jailbreak kullanma gereksinimi kalmamýþ millette. Tekrar eski günlerin gelmesi dileðimle..

Yeni Üye

ikaynak.com artýk bitmiþ beyler ... Kimse bakmýyor ilgilenmiyor nerde eski ikaynak !

Merhaba arkadaþlar diðer nickim Trafikci258 apple bölümünde görev almak isterim jailbreak konularýndada elimden gelen paylaþýmý sunarým saygýlarýmla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Mesaj orhan232 tarafýndan ( 16-06-2017, Saat 00:52 ) düzenlenmiþtir.

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarý

Deðerli arkadaþlar, kendi adýma bu konuda bir açýklama yapmak istiyorum.

Sitemiz 2008 yýlýnda kuruldu. Kurulduðundan itibaren bir çok yönetici arkadaþýmýzýn ve aktif üyelerimizin emeði var. Öncelikle baþta yönetici arkadaþlarýmýz olmak üzere katkýsý olan herkese teþekkür ederim.

Bahsedilði üzere son birkaç yýla kadar güncel, aktif bir foruma sahiptik. Kendi açýmdan deðerlendirecek olursam, son 4-5 yýldýr siteyle pek ilgilenemedim. Saðolsun diðer arkadaþlarýmýz güncelliði korumaya çalýþtýlar fakat son zamanlarda onlarýn da çeþitli iþleri çýkmýþ olmalý ki, onlar da ilgilenememiþler. Siteyle kendim ilgilenmiyorken, diðer arkadaþlarýmýzdan ilgilenmelerini beklemek doðru bir yaklaþým olmaz. Sonuçta burasý bir teknik servis deðil, kimse ücretli çalýþan deðil. Neticede site zaman içinde eski aktifliðinden uzaklaþmýþ oldu.

Sitemiz aktif olsa, güncel olsa tabii ki daha güzel olur. Fakat sitemizin kuruluþ amacý insanlara yardýmcý olabilmekti ve ziyaretçilere bakýlýrsa, hâlâ sitemizden yararlananlar bulunuyor. Çok da üzülmeye gerek yok hani. :)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 3 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 3 misafir.)