Toplam 41 Sayfadan 31. Sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu
Toplam 202 sonuçtan 151 ile 155 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Cevap: evasi0n - evasi0n7 - iOS 7.x Untethered Jailbreak

slm linki acamiyorum bilen varmi browser eski falan diyo

Yeni Üye

Alıntı laglow isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar..stabil çalışıyormu jailbreak şuanda kullanan arkadaşlar yazabilirlermi..açılıp kapandığında donma problemi yani elmada kalma sorunu veya tweak lerin ayarlar menüsünden silinmesi düzeltildimi ???
    selamlar, Jailbreak sorunsuz çalışıyor herhangi bir olumsuzluk gözlemlemedim ben. Yapmadınıda öneririm:)

Yeni Üye laglow isimli üyenin avatarı

Alıntı umiterdogan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, Jailbreak sorunsuz çalışıyor herhangi bir olumsuzluk gözlemlemedim ben. Yapmadınıda öneririm:)
    teşekkürler..

Selamlar..
    jailbreak'le ilgili sıkıntısı olanlara bir nebze olsun yardımcı olmaya çalışacağım..
    öncelikle jailbreak de an itibariyle ufak tefek şeyler dışında sıkıntı yok herşey çalışıyor.. açılış ekranında ki apple logoda kalma sorunuda tamamen giderilmiş(tabiki telefon itunes'la restore edilmişse)güncel ve çalışan tweak leri,aşağıdaki vereceğim adresten takip edebilirsiniz..
    Bu sitede yeralan ve sağ tarafta bulunan 64 bit yazan bölüm iphone 5s ve apple'ın 64 bit aygıtları içindir..(yes) olarak yeşil şekilde belirtilmiş tüm tweak ler sorunsuz çalışmaktadır ve güncellendikleri anda bu adrese anlık yansıtılmaktadır..

Buradaki tweak 'lerin sürümü ve versiyon bilgisine bakarak telefonunuzdaki yüklü repolardan aynı sürüm ve versiyonlar indirildiği takdirde herhangi bir sorun çıkmadan telefonunuza veya ipad inize yüklenir..
    Ve beklediğiniz bir tweak varsa yine burdan sürekli kontrol ederek çalışma durumunu ve cihazınıza uygunluğunu takip edebilirsiniz..

Ayrıca crack'li oyun ve uygulama yüklemek isteyen arkadaşlar,telefon üzerinden yüklemek için biraz daha bekleyecekler onu söyleyeyim...

Ancak bilgisayar aracılığıyla şimdilik herşey yolunda..

Bunun için önce cydia'dan afc2add eklentisini telefonuza yükleyin..Daha sonra bilgisayarınıza ifunbox programının son sürümünü yükleyerek rahat bir şekilde telefonunuza veya ipad'inize uygulama veya oyunları yükleyebilirsiniz..

Henüz telefon üzerinden stabil bir şekilde 25pp ve bunun gibi uygulamalarla,crack'li uygulamalar telefonlara yüklenemiyor..
    Bazı sitelerde yüklendiği iddaa edilse de doğru değildir..Ve o anda olmasa da kapatıp açmalardan sonra veya açılsa da oyundan atma,oyunların silinmesi gibi sorunlara yol açmaktadır..

şimdilik en basit ve kesin yolu budur.. ilerleyen zamanda bu sorunda tabiki de giderilecektir.

(YAZDIKLARIMIN HEPSİNİ BİZZAT DENEDİKTEN SONRA BURAYA YAZDIM) bilginize..

https://docs.zoho.com/sheet/publishe...cefcdddbb03a2e
    Mesaj laglow tarafından ( 14-01-2014, Saat 04:40 ) düzenlenmiştir.

resimde de görüldüğü üzere hava durumu ve bir kaç uygulamada..operatör logosu saat ve bataryanın durumu.karanlık oluyor ve dikkatli bakmadan görünmüyor..2 telefonda jailbreak yapmama rağmen sonuç aynı..bu sorununun çözümü varmı? yoksa genel bir problemmi bilen varsa yardımcı olsun lütfen..
    Mesaj laglow tarafından ( 14-01-2014, Saat 03:51 ) düzenlenmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)