Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasýndakiler gösteriliyor.
    Gümüþ Üye OlguErhan isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    izmir

Araç içi kamera Tavsiyesi Gs1000 Orange Menü (E-Prance)

E-Prance.com adresinden Paypal ile aldým. 22 Günde Elime ulaþtý arkadaþlar Çekim kalitesi çok güzel boyutlarý sigara kutusu kadar. Resimleri ekledim ilk videoda açýp ilk kullaným. Diðeri kýsa bir video 1080P yapmayý unutmayýn izlemeden önce.
    HGS etiketini sökebilirsem onun yukarýsýna kadar takmayý düþünüyorum o zaman nerede ise aynanýn arkasýnda kalýp hiç gözükmeyecek ve göze batmayacak.
    Bazen GPS sinyaline kitlenmesi 5-6 dk olabiliyor çok sorun etmedim.

Link : http://www.e-prance.com/car-dvr/100-...rella-cpu.html

Not: Netliði bozan arabanýn camý onada engel olmak imkansýz parlama falan oluyor arada camsýz çekim örneði zaten aþaðýda var.

Özellikleri : ( Çözdükçe güncelleyeceðim )
    1-Hafýza kartý desteði 32 Gb Tavsiye edilen Class 6 Fakat ben garanti olsun diye Class 10 aldým. 1080P yaklaþýk 7-8 Saat kayýt imkaný
    2-Hafýza dolunca eskiden itibaren silerek üstüne yazma.
    3-Kontak açar açmaz kayýt baþlar kapatýnca durur ayar gerektirmez.
    4-Araç içi Ses (microfon) kayýt özelliði.
    5- Hdmi kablo ile tv ye görüntü aktarma ( Baðlayýnca oynatýyor ama mov olarak belleðe atýp tv den oynatýnca daha da net görüntü veriyor)
    6- Gece için önünde 4 adet led (Çalýþýyor ama 10 cm yakýndan etkili iþlevsiz araç farlarý iþ görüyor)
    7- Dilerseniz videolarý parça parça kaydetme(Otomatik olarak belirttiðiniz dakika aralýðýnda parçalayarak kaydediyor güzel bir özellik
    8- Çok Net resim çekme özelliði ( 5 megapixel fotoðraf çekiyor )
    9- 2 dakika için 1080p çözünürlük 102 mb yer kaplýyor buda ortalama bir hesapla 9.5 saat kayýt ediyor.
    10-Motion Detection ayarý var hareket görünce kayýt olayý ama denemedim hiç
    11-120 Derece geniþ açý çekim ( Ön tarafý komple çekiyor )
    12-Þarjý tam doluyken 30 dakika kayýt yapýyor yani dere tepe bi yerde durdunuz çýkartýn araçtan resim çekin etrafý çekin vs. 30 dakika çok yeterli.
    13-Bilgisayara baðlayýnca videolarý izlerken GPRS özelliði sayesinde google map ile adým adým gidilen yolun takibi en altta video ekledim.

Fotoðraf çekim kalitesi :

Bu Dosyayý Buradan Download edip Rar'dan çýkartýp Usb belleðe kaydettikten sonra Samsung veya Ýyi bir TElevizyondan usb den oynatýrsanýz Youtubedeki netlik kayýplarýný yaþamadan izleyebilirsiniz.
    http://www.rapidshare.com/files/1211240770/Gs1000.rar

GECE çekimi için Bu Dosyayý Buradan Download edip Usb belleðe kaydettikten sonra Samsung veya Ýyi bir TElevizyondan usb den oynatýrsanýz Youtubedeki netlik kayýplarýný yaþamadan izleyebilirsiniz.
    http://www.rapidshare.com/files/277997056/Karanlik.MOV

Youtube Ayarýný 1080P Yapmanýza raðmen Olmuyor bazen Görüntü netleþene kadar Ayarý deðiþtirin.
    Çok net Ayarlarý 1080 P yapmayý unutmayýn Youtubeden Bildiðiniz Full HD görüntü vermeli

Bunu 1080P olarak yaptýktan sonra izleyin sað alt köþeden

GEce Çekimi (Selçuk)

Bu kamera ile kaydettiðim Garip bir kaza

Google Map ile Haritadan izleme :
    Mesaj OlguErhan tarafýndan ( 07-07-2013, Saat 00:36 ) düzenlenmiþtir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)