Toplam 8 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 38 sonuçtan 16 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye QuestionMark isimli üyenin avatarı

Cevap: Bedava Numara Sorgulama

Alıntı CASUA isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede iAppFree iyi,lakin kafama takılan bir şey var denemedim,mesela Appstore'den indirdiğimiz uygulamalarda bir işe yaramıyor anladığım kadarıyla? iAppFree'nin görevini yapabilmesi için,illaki kırılmış uygulamalar olmasımı gerekiyor,yoksa yanılıyormuyum, daha onu denemedim,deneyip sonucunu yazarım...
    -----------------------------------------------------------
    (Evet arkadaşlar AppStore dan Action Movie FX uygulamasını indirip,kilitli olan efektleri satın alabildim,bu crack'li uygulamalardada zaten sorun olmuyor görevini yapıyor)

*mesela clash of clans oyununu orijinalde yükledim,crack'lide hiç bir işe yaramıyor iAppFree burada,pek çoğunda iş görüyor ama bu uygulamada neden yemediğini anlamış değilim,kolay gelsin....
    Hocam aslında o sorun uygulamanın Crack' li veya orijinal olmasında değil, biz nasıl farkındaysak bazı şirketlerde bu eklentilerin (iApp Cracker, iAppFree, LocalAppstore) farkında ve bir güncelleme ile önlemlerini alıp etkisiz hale getiriyorlar. Haliyle uygulamanın eski versiyonunu Crack' li olarak bulup cihaza yüklediğimizde eklenti tekrar çalışır hale geliyor fakat Appstore'dan güncel sürümü indirdiğimizde eklentiyi kullanamıyoruz.

Altın Üye CASUA isimli üyenin avatarı

Alıntı QuestionMark isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aslında o sorun uygulamanın Crack' li veya orijinal olmasında değil, biz nasıl farkındaysak bazı şirketlerde bu eklentilerin (iApp Cracker, iAppFree, LocalAppstore) farkında ve bir güncelleme ile önlemlerini alıp etkisiz hale getiriyorlar. Haliyle uygulamanın eski versiyonunu Crack' li olarak bulup cihaza yüklediğimizde eklenti tekrar çalışır hale geliyor fakat Appstore'dan güncel sürümü indirdiğimizde eklentiyi kullanamıyoruz.
    Tamam anladım kardeşte,mesela siz Clash of Clans'ın alt versiyonlarını yüklediğinizde,oyuna girmek için bastığınızda ilk önce güncel sürürmü yükle uyarısı alıyorsunuz,eğer en günce sürüme yükseltmezsen oyunu zaten açmıyor,acaba bu oyunda nasıl hile yapabilirim:-)))
    Mesaj CASUA tarafından ( 20-02-2013, Saat 19:34 ) düzenlenmiştir.
    C.A.S.U.A
    iphone 5 16GB İOS 7.0.4 iPadMini Retina Dısplay wi-fi 32GB İOS 7.0.4
    iphone 4 S 16GB İOS 5.1.1

Aktif Üye webmasteryeri isimli üyenin avatarı

çanak okeyide yese tam iyi olacak :D:D:D:D

Aktif Üye
    Uygulama gayet basarili ayrica lacalappstore yeni verdiyonu ayarlardan acilinca calisiyor

Altın Üye QuestionMark isimli üyenin avatarı

Alıntı CASUA isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam anladım kardeşte,mesela siz Clash of Clans'ın alt versiyonlarını yüklediğinizde,oyuna girmek için bastığınızda ilk önce güncel sürürmü yükle uyarısı alıyorsunuz,eğer en günce sürüme yükseltmezsen oyunu zaten açmıyor,acaba bu oyunda nasıl hile yapabilirim:-)))
    Çok net bir soru sordunuz hocam, fakat maalesef bence cevabı yok o sorunun:) Ben şahsen bu tür oyunlarda yapılabileceğini sanmıyorum, Çünkü adamlar bu işin üzerine çok yoğunlaşıyor. Fakat bu işleri hiç önemsemeyenler de var örneğin;

-Appstore' da "glu" diye aratırsanız glu games şirketinin tüm uygulamalarında iAppFree eklentisinin çalıştığını görebilirsiniz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)