Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye data112 isimli üyenin avatarı

Hangi kulaklık? Sennheiser Cx-300ii mi yoksa Akg K328 mi ?

1 yıl cx200 street 2 kullandım sonra sennheiser cx300ii aldım ve 2-2.5 yıl da o kulaklıgı kullandım ve cx300ii den fazlasıyla memnundum.. garantisi bitti ve bozuldu kulaklık yenisine bakayım dedim ve akg'nin k328 modeli gözüme takıldı...
    Müzik tarzım karısık.. Normalde Rock ve Metal müzik dinlerim ama sadece onlara baglı kalmam clup - house falan da dinlerim.. Yeri gelir classic (beethoven) da dinlerim. Bass'a önem veirrim ve fazla sesin tizi de rahatsız etmesin yani kulaklarımı çizmesin derim bazı kulaklıklarda tiz artar belli bir yerden sonra ses artmaz.. bu sorun sennheiser de yoktu örnegin...

Neyse saadete gelelim..
    Cihaz: iPhone 5
    Normalde sennheiser alıcaktım ama bu kulaklık (k328) ona denk bir de üstüne mikrofonu var dediler...ve ses sesi yükselt azalt fonksiyonları falan...

Sizce hangisini almalıyım..

NOT: Karşılaştırırken fiyatları göz önünde bulundurmayınız.. Fiyat farketmiyor bu 2sinden biri olucak...

Mikrofon o kadar önemli mi sizce veya akg mi daha isi sennheiser mi

(Dipnot: dünya sıralamasında zaten 1. sennheiser 2. akg.. :D )
    Forum Kuralları: İmzam neden silindi???

Hiperaktif Üye DeviLJoN isimli üyenin avatarı

Cevap: Hangi kulaklık? Sennheiser Cx-300ii mi yoksa Akg K328 mi ?

İki markayı da kullandım. cx-300 beyazı halen de duruyor. Bir kere denedim bıraktım kutusuna yeniden. AKG IP2 kullanıyorum. Senheiser, akg'den iyi diyen halt etmiş derim. Hem telefonda hem pcde hemde bluray player kullandım. Ses kalitesi mükemmel. Belli bir seviyeden sonra kulaklarınız almıyor. Bass konusunda ise tam dengeli vermektedir. Tavsiye olarak sorduğunuza gelince akg iyidir. Mikrofon olması da ayrı artı. Bass kuvvetli kulaklık arıyorsunuz skullcandy kulak içi kulaklıkları süper. Bass olarak iPhone için söylüyorum akg ile yarışır. Akg her yönden tok ses veriyor. Bass her zaman ön planda olmayabilir.

Hiperaktif Üye Canavar isimli üyenin avatarı

dj degilseniz iphoneda iyi ses ve kalite alabiliceginiz tek kulaklik markasi beats. earpodslar da guzel ama fazlasına ıhtıyacınız var gibi

Aktif Üye data112 isimli üyenin avatarı

bass herzaman herşey değil demişsiniz. sennheiser'in mi bası daha yüksek ?
    Forum Kuralları: İmzam neden silindi???

Aktif Üye deathriver isimli üyenin avatarı

Alıntı DeviLJoN isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    İki markayı da kullandım. cx-300 beyazı halen de duruyor. Bir kere denedim bıraktım kutusuna yeniden. AKG IP2 kullanıyorum. Senheiser, akg'den iyi diyen halt etmiş derim. Hem telefonda hem pcde hemde bluray player kullandım. Ses kalitesi mükemmel. Belli bir seviyeden sonra kulaklarınız almıyor. Bass konusunda ise tam dengeli vermektedir. Tavsiye olarak sorduğunuza gelince akg iyidir. Mikrofon olması da ayrı artı. Bass kuvvetli kulaklık arıyorsunuz skullcandy kulak içi kulaklıkları süper. Bass olarak iPhone için söylüyorum akg ile yarışır. Akg her yönden tok ses veriyor. Bass her zaman ön planda olmayabilir.
    bende birkac hafta once Skullcandy Heavy Medal aldim gayette memnunun.ses olarak zaten sonuna kadar acamiyorum bile bass larda gayet iyi. 46$ a aldim.
    Mesaj deathriver tarafından ( 07-01-2013, Saat 14:36 ) düzenlenmiştir. Sebep: modeli hatali yazmisim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)