Toplam 4 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye CHAOS isimli üyenin avatarı

Cevap: FreeAppSlots ile NFS Most Wanted,Wipeout,GTA3,Fifa 13, vs. + Gift kard+iPad Ka

bzide 1 kere yaptık zaten,diğerlerinde redeen code butonu pasifti.
    buarada tarayıcı olarak firefox kullanıldı isterseniz bide öyle deneyin.

Yeni Üye

Cevap: FreeAppSlots ile NFS Most Wanted,Wipeout,GTA3,Fifa 13, vs. + Gift kard+iPad Ka

Selam. 70.000 civarı kredi yapmıştım uğraşarak, Most Wanted'ı alayım artık dedim, tıkladım, facebook'a postlarsanız 1 spin daha kazanacaksınız diye bir uyarı geldi kabul ettim, bir hata verdi postlarken facebook'a, sonrasında most wanted yüklenmedi, ve 60.000 kredi de gitti, Sonic'i yüklerken facebook'a postlamayarak devam ettim onu sorunsuz yükledi, Most Wanted için ne yapabilirim, 60.000 kredi gitti, hesabını sormam gerek freeappslots'a.

Yeni Üye

Arkadaşlar angry birds star wars ı aldım uygulamayla gakat iphone için yani küçük ekran buna ipad için uygulama alamazmıyız

Yeni Üye

Re: Cevap: FreeAppSlots ile NFS Most Wanted,Wipeout,GTA3,Fifa 13, vs. + Gift kard+iPa

Alıntı ilkercagatay isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam. 70.000 civarı kredi yapmıştım uğraşarak, Most Wanted'ı alayım artık dedim, tıkladım, facebook'a postlarsanız 1 spin daha kazanacaksınız diye bir uyarı geldi kabul ettim, bir hata verdi postlarken facebook'a, sonrasında most wanted yüklenmedi, ve 60.000 kredi de gitti, Sonic'i yüklerken facebook'a postlamayarak devam ettim onu sorunsuz yükledi, Most Wanted için ne yapabilirim, 60.000 kredi gitti, hesabını sormam gerek freeappslots'a.
    kardeş freeappslots un yukarı tarafında facebook ismin yazdıgı yere tıkla reedemed prize status a tıkla ve aldıgın uygulamalar karsında mostwanted ı seç appstore a yönlendirecek ve mostwanted iphone a inecek

Yeni Üye
    Arkadaslar bu linkle Referansimdan uygulama indirip uygulamada 30 saniye gezinin sizede 10 banada 5 spin gelsin sonra bana pm ile refinizi gönderin bende refinizle indirme yapayim bir 5 puan daha kazanın :) bekliyorum

http://freeappslots.com:80/enduser/f...fcode=55zcaegb

Sent from my iPhone 4s

Sent from my iPhone 4s

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)