Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye ЯзλρзR isimli üyenin avatarı

monster beats wireless kulaklık

merhaba arkadaşlar iphone u ilk kullanmaya başladığımdan beri kendisinin orjinal kulaklıklarını kullanıyorum yıpranıncada tekrar tekrar yenisini alıyorum fakat artık bu kablolu kulaklık kullanmaktan sıkılmaya başladım. biraz araştırma yaptım ve monster beats ın kablosuz kulaklıklarının iyi olduğunu düşünmeye başladım fakat araştırdığım ürünlerin fiyatları 360tl civarlarında. benim için fiyat önemli değil bu civarda veya 500tl ye kadar önerebileceğiniz kablosuz, kulaklıktan şarkı değiştirme, ileri geri sarım yapabilme koşullarını sağlayabilen güzel bir kulaklık öneriniz varmı?
    Monster Beats SOLO HD S680 Wireless Bluetooth kulaklığını araştırdım. benim aklımda kalan ve size sormak istediğim monster beats markasının ismindeki yansımaya yanılmam. nasıl derseniz, ben rock müzik dinleyen bir insanım fakat monster beats ın dışarıdan bende oluşturduğu izlenim daha çok club müzik tarzında bass ları daha iyi alabileceğiniz bir kulaklık markası. benim kaygım aynı kaliteyi rock müzikte de alabilirmiyiz ve kulaklığın bluetooth olmasından kaynaklanan ses kaybı oluşumu ve bunların dışında dışarıya çok ses verirmi veya dışarıdan ses alırmı bu derece detaylı bilgilere ihtiyacım var. yardımcı olabilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
    edit: benim baktıklarım ikinci el fiyatlarıymış. sıfırı 700-900tl arasında :D
    Mesaj ЯзλρзR tarafından ( 30-08-2012, Saat 21:13 ) düzenlenmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)