Toplam 9 Sayfadan 9. Sayfa BirinciBirinci ... 789
Toplam 45 sonuçtan 41 ile 45 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Htc One X

Altın Üye alizey isimli üyenin avatarı

Cevap: Htc One X

Alıntı mzgunes isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bende androidden apple ios'a terfi ettim yaklaşık 1 sene evvel. htc kullanmıştım ve bu sisteme sadece 4 ay dayanabildim. telefon donanım olarak şuan kullandığım ip4 seviyesindeydi fakat sistem dolayısıyla telefon hakkını veremiyordu doğrusu. en basit flash animasyonu bulunan bir web sayfasında dahi aşırı yavaşlık yaşıyordum. gifler falanda girince olaya batıyordu. 3d oyunalrda falan sorun yoktu ama. widgetler güzeldi ama 3ten fazla sayfa açıp birkaçta widget ekleyince kasılma başlıyordu. 3g açıkken 1200mah batarya sadece 5 saat götürebiliyordu ki hiçbir web dolaşımı olmadığı halde. wifi açıkken 9 saat, müzik 14 saat, video izleme 3saat, video çekme 1 saat, hertürlü ağ dolaşımı kapalı ve hiç kullanılmadan 20saat. 3 batarya ile çıkıyordum uzun yola. data kablosu cebimde gezer olmuştum, mutlaka yanımda taşıyordum iş yerimde şarjım bittiği için. iphone4 aldığımda bilgisayarımda görmediğim bir hızla karşılaştım diyebilirim açıkçası. açılma ve kapanma süresi olsun, uygulamalar arası geçişlerdeki zarafet olsun, uygulamaların açılışındaki hız olsun, stabilizasyondaki şaşırtıcı düzeyi olsun hiçbir konuda eline su dökemeyecek bir sistemdir ios. 5 ile gelen yenilikleri sadece taklitte başarılı olabildi android. siri 5 para etmez mesela, laftan anlamakta baya zorlanıyor çünkü. google androidde türkçeyi adam akıllı anlayan bir ses tanıma teknolojisi kullanmış bravo.
    android ios symbian; bunlar hepsi unix tabanlı sistemler. sistem dosyaları adlarına kadar aynı yani. fakat unixin hakkını veren tek sistem bence apple ios, içine eden ise nokia önderliğindeki symbiandır.
    kısaca androidi övecekseniz eğer android forumları var, oralarda övün bence. çünkü 4 değil 16 çekirdekte olsa sistem androidse eğer hakkını asla ve asla vermez veremez.
    Dandik Htc alırsaınz tabiki keyif alamazsınız , fakat Htc ve android birbirinin hakkını veren iki firma . Dandik Android alıp Dandik androidi aldıktan sonra da daha da cahilce davranarak ROM yüklemezseniz Keyif almazsınız En iyisinden kazık yemiş olursunuz . Bilmeden konuşuyorsunuz ayrıca cahilce aldığınız cihazı iPhone ile karşılaştırıyorsunuz. Ayrıca ikisinin Uniz olması baştaki var,etc gibi isimlerin aynı olmasının benzerliğe çıktığını zanediyorsanız çok yanılıyorsunuz. aaa ne büyük tesadüf ki linux kullanan hepsininde aynı. kindle da da aynı acaba kindle ios mu ? Ayrıca HTC nin HER özelliği o iCrap ten daha iyi. bkzİphone 4s vs htc one x Htc istemiyorsan Samsug galaxy s3 çıktı onu al .Düşünün şimdi iPhone nun nesi daha iyi ? kasasındaki öküzlük olsu ağırlık olsun arkasındaki cam olsun iCrap yani.
    Turkce klavye kullanmiyorum , imla hatalarimi gormezden gelebilirseniz iyi olur.

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

Bakin saygideger uyeler, kim ne cihaz istiyorsa alir eder vs vs vs.. Ancak konu acip adam akilli tartismak yerine iceriginde argo olan, satasma icerikli mesajlar atmaya kimsenin hakki yok. Forumun huzurunu bozmaya yonelik harekettir bu ve tekrari halinde uyari verilmeden ceza verilecektir. Ilgili kisilere duyurulur.

Tecrübeli Üye

Ben de Sony Xperia S aldım, (jb'siz) iphone 4S'te olup da Sony'de olmayan hiçbir şey yok(özellik olarak diyorum app olarak değil ki iphone'un bir çok kendine has dediğimiz app'ları androidde de mevcut). Üstelik özellik olarak fazlası var ancak bu tercih meselesi. Herkesin zevki ve uğraşı farklıdır. Ben hem Sony kullanıyorum hem de iphone. ikisinin de yeri farklı.. İphone çok sade ve basit kullanımlı bir telefon. Sony karışık ve görsele dayalı bir telefon ve Sony de olup da iphone'da olmayan bir çok şey var. Mesela ben çok mesajlaşan bir insanım ve Sony'nin klavye alternatiflerini iphone'a tek geçerim.. Sadece klavyesi için bile sony tercih edebilirim. Ayrıca Sony'nin 12 MP kamerasıyla çektiği Full HD videosunu da cabası. Geniş ekranı, widget'ları ve seste görüntüde Sony kalitesi.. Benim tüm ilgi alanlarım Xperia S'te toplanmış adeta. Ancak bunlar benim şahsi görüşümdür ve dediğim gibi tercih meselesidir.. Zevkler ve renkler tartışılmaz kimse burada kullandığı telefonu övmesin boş yere..
    Mesaj bloother tarafından ( 05-05-2012, Saat 01:01 ) düzenlenmiştir.

Yeni Üye mushroom isimli üyenin avatarı

tabiiki övme yada yerme olmamalı uslüba da dikkat edilmeli ama tartışmaya da açık olunmalı..
    kimse marka fanboyluğu yapmasın herkesin tarzı kullanım alanları farklı keyif meselesi ben mesela ipad kullanıyorum şimdi de sensation aldım memnunum..
    ama ne htc bana maaş veriyor ne de apple..
    sıkıldımdeğiştirdim yine ssıkılırım yine değiştiririm iphone 5 çıksın hemen yapışacam :D

Aktif Üye

Alıntı alizey isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dandik Htc alırsaınz tabiki keyif alamazsınız , fakat Htc ve android birbirinin hakkını veren iki firma . Dandik Android alıp Dandik androidi aldıktan sonra da daha da cahilce davranarak ROM yüklemezseniz Keyif almazsınız En iyisinden kazık yemiş olursunuz . Bilmeden konuşuyorsunuz ayrıca cahilce aldığınız cihazı iPhone ile karşılaştırıyorsunuz. Ayrıca ikisinin Uniz olması baştaki var,etc gibi isimlerin aynı olmasının benzerliğe çıktığını zanediyorsanız çok yanılıyorsunuz. aaa ne büyük tesadüf ki linux kullanan hepsininde aynı. kindle da da aynı acaba kindle ios mu ? Ayrıca HTC nin HER özelliği o iCrap ten daha iyi. bkzİphone 4s vs htc one x Htc istemiyorsan Samsug galaxy s3 çıktı onu al .Düşünün şimdi iPhone nun nesi daha iyi ? kasasındaki öküzlük olsu ağırlık olsun arkasındaki cam olsun iCrap yani.

kardeşim sen beni tanıyor musun? kullandığım cihazı gördün mü hiç? daha unixin ne olduğunu bile bilmiyorsun, yorumundan bu anlaşılıyor çünkü, cevap verdiğin yorumumu baştan sona tekrar ve anlayarak okumanı tavsiye ediyorum, zira hiçbirşey anlamadan cevaplamışsın. beni cahillikle suçlamışsın? rom yüklemediğimi nerden biliyorsun? hem zaten kendinde kabul etmişsin htc nin ve androidin dandikliğini. ayrıca senin burada ne işin var madem bukadar dandik bir sisteme sevdalıysan? bize ne htc den bize ne samsungdan! senin amacın belli kıskançlığını bu şekilde tatmin ediyorsun. övüneceksen eğer git bari bi symbian forumuna üye ol, orda övün, ozaman haklısın işte ama burda bunları dersen eğer dalga geçer burdaki herkes seninle. cahillik seninki olur. ben onu almayın bunu almayın demedim, kullandığım sistemlere göre görüşlerimdi bunlar ve bildiğim konularda görüş bildirdim. herkes parası yeten aleti alır kullanır bencede. iphonun kasasına öküz dedirtmem ayrıca, iphonun kasasına öküz diyen galaksi s3e ne der acaba? o öküzlük dediğin ağırlık dediğin şeylere biz zarafet ve sağlamlık diyoruz, sadece biz değil, bunun uzmanlarıda bu görüşte. aksini söyleyen ancak antipatisi olan biridir, aynen sizin gibi.
    bizim cama çeliğe verdiğimiz parayı siz gidin içinde hantal bir sistem barındıran plastiğe çere çöpe verin. yeterince yazdım sanırım. bir tavsiye; tanımadığınız kimsenin karakteri hakkında yorum yapmayın, zira bu yaptığınız hakarete varan boyuta ulaşabilir. esenlikle kalın...
    Mesaj mzgunes tarafından ( 29-07-2012, Saat 23:57 ) düzenlenmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)