Toplam 9 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Htc One X

Tecrübeli Üye hitmachine16 isimli üyenin avatarı

Re: Htc One X

Alıntı Ilker Tuna isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    iphone sadece mağazasıyla bile 1 numara isterse diğer telefonlar 10 kat hızlı olsun o hızı kullanabilecegm bir uygulama oyun var mı androidde ?
    Modern combat 3 var shadowgun ve bilumum nvidia tegra oyunları. Tabi tarayıcı hızı da önemli 1080p vidyolarda bile takılma olmadan izlenebiliyor. Güçlü cihazın avantajları bunlar. Ios uygulamaları hala önde ama play store da yakalamaya başladı çeşitlilik olarak. Misal gameloft bile artık oyunlarının android sürümünü çıkartıyor.

Altın Üye alizey isimli üyenin avatarı

Cevap: Htc One X

Alıntı SaTuSa isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman tartismanin anlami yok, dune kadar iPhone ve iOS icin kendinizi parcalarken bu gun ortaligi karistirmanizin geregi yok zaten. Carsida Lor gorup, kendinizi mandira sanmaniz bizi pek ilgilendirmez. Herkes kendi kullandigi cihazdan memnun. Bu sebepten oturu gereksiz yere polemik yaratilmasin....
    bir buçuk senedir android dünyasını takip ediyorum .
    Alıntı alizey isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bekleyelim gorelim android verizonu yanina almasiyla isler degisebilir gibi gozukuyor...
    android telefenları çıkmadan (yaygınlaşmadan) önce 500 küsür mesajım vardı . sonra 50 küsür mesajım kalmış , şimdi kimse bana apple için öldüğümü söyleyemez.
    Turkce klavye kullanmiyorum , imla hatalarimi gormezden gelebilirseniz iyi olur.

Aktif Üye ugruzn isimli üyenin avatarı

Daha ne denebilir ki :)

Alıntı Ogzhnozcn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    iPhone'a haksızlık etmişsiniz,kıyaslanması mümkün bile olmayan demişsiniz Cihazınızın 4 çekirdekli olması cihazın performansının çok çok iyi olduğu anlamına gelmez ki bunu video kanıtlıyor.iPhone'u iPhone yapan iOs'un stabilitesidir işletim sisteminin nekadar cihaza yüklendiği mühim,evet diğer cihazlardan daha hızlı ancak iPhone ile kıyaslanamayacak kadar da değil sonucta iOs'un Android'den çok daha hızlı ve iyi bir Os olduğu aşikar,iPhone belki minimalist ama bunu da Steve bir cümle ile özetliyor "Sadelik Karmaşıklığın Doruğudur",güle güle kullanın.

Aktif Üye ugruzn isimli üyenin avatarı

Sonucta herkez kullandıgı cıhazı savunur.Kım hangısını kullanmayı tercıh etmıssın hayırlı ugurlu olsun.Tartısılacak bı konu yok bence

Altın Üye emrahegrek isimli üyenin avatarı

Vallah bende bi ara android kullandim bu konu bu forumda cok tartisildi da zaten, o cihaza bende hasta oluyorum ama iphone a bir daha kiyamam herhalde. ve soyle bi durum var ki birakin4 cekirdegi 10 cekirdekte olsa android yavas. aslinda yavas degil iphone daha dogrusu ios cok basit bir sisteme sahip oldugu icin bildiginiz gibi 800 mhz lik iphone 4 bile piyasadaki bircok android cihazin ustunden atlayaniliyor ve market olayina hic girmiyorum bile instagram daha yeni geldi arkadaslar androide :) he ama cok guzel ozendirici bi arayuz var ozellikle Htc de. kisisel tercih meselesi ama cihaz guzel hayirli olsun.
    iPhone 4 ios5
    iPad 2 ios5
    Mac ( Yakinda... )

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)