Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 10 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

bildirim sorunu

arkadaşlar bu bildirim gelmeme sorunu adına birçok konu açılmış hepsini inceledim fakat konular hep yarım kalmış,sorunu çözüme kavuşturup tamam şunu şöyle yapın sorununuz çözülsün diyen yok..benim tel iphone 4 5.0.1 gevey ile çalışıyor.. yüklü olan navigasyon programları,internet felan sorunsuz çalışıyor. tek sıkıntı bildirim gelmemesi ve pil çok çabuk bitmesi.. buda 5.0.1 yükledikden sonra oldu.. buna kesin ve kalıcı çözüm bulabilirmiyim..birde çok tecrübe sahibi degilim anlatırken biraz açıklayıcı olursa sevinirim...

Aktif Üye ugruzn isimli üyenin avatarı

Re: bildirim sorunu

Bu sorunu bende yasadım.Cok sınır bozucu bısey gercekten.Ben bu sorunu soyle cozdum (adım adım yazcam) ;

1-İphone u ilk once wifi baglanarak ıcloud u kullanarak backup alın (ıcloud ayarlarda secenek olarak mevcut)
    2-Tİphonu ıtunes aracılıgıyla restore yapın
    3-Restore bittikten sonra teli acıldıgında sana soracak yenı ıphone olarak ayarlansın mı diye.Buna evet dıyoruz ve ıphonumuzu yenıden sıfırmıs gıbı kuruyoruz.
    4-Iphone yenıden kurulduktan sonra Icloud dan backup ımızı yukluyoruz.(ayarlar-ıcloud)

Onemlı not : Ben ıtunes dan backup aldım ve rehberım gıttı.Bu yuzden bır arkadasım bu ıslemlerı ıcloud u kullanarak yaptı ve sorun yasamadı.

Yeni Üye

Cevap: Re: bildirim sorunu

cevap için teşekkürederim..benim telefonum gevey ile çalışıyor yurtdışı cihaz yani,bu bii sıkıntı yaratırmı..aslında ben cihazın versiyonu nu yeni yükselttim 5.0.1 yaptım,yani arkadaşıma yaptırttım..ondan sonra oldu zaten..4.3.1 kullanırken yoktu bu sorum..bildirimler ekrana düşüyordu hemen gazetelerden gelen haberler vs..yaa yeminederim bu iphone 4 ömür törpüsü oldu resmen..bıktım vallahi..al orjınal kullan işte..bende bundan önce 3g vardı turkcell den aldıgım o orjınal di fakat ondada türlü türlü sorun çıkmıştı..gelen aramaları cevaplayamazdım sürükle sürükle algılamazdı,home tuşu çalışmamaya başlamıştı ki şimdi iphone 4 de de çalışmıyor..şeytan diyor degiştir şu apple ı...
    Alıntı ugruzn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorunu bende yasadım.Cok sınır bozucu bısey gercekten.Ben bu sorunu soyle cozdum (adım adım yazcam) ;

1-İphone u ilk once wifi baglanarak ıcloud u kullanarak backup alın (ıcloud ayarlarda secenek olarak mevcut)
    2-Tİphonu ıtunes aracılıgıyla restore yapın
    3-Restore bittikten sonra teli acıldıgında sana soracak yenı ıphone olarak ayarlansın mı diye.Buna evet dıyoruz ve ıphonumuzu yenıden sıfırmıs gıbı kuruyoruz.
    4-Iphone yenıden kurulduktan sonra Icloud dan backup ımızı yukluyoruz.(ayarlar-ıcloud)

Onemlı not : Ben ıtunes dan backup aldım ve rehberım gıttı.Bu yuzden bır arkadasım bu ıslemlerı ıcloud u kullanarak yaptı ve sorun yasamadı.

Aktif Üye ugruzn isimli üyenin avatarı

Re: bildirim sorunu

Yani sım kartını aktıve edebılıyorsan sorun olmaz bence..ama yıne daha ıyı bılen bır arkadas yardımcı olsun.Apple dan vazgecılmez valla.Yanı hayatımızın her anında var bu elma :D

Yeni Üye

Cevap: Re: bildirim sorunu

Alıntı ugruzn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani sım kartını aktıve edebılıyorsan sorun olmaz bence..ama yıne daha ıyı bılen bır arkadas yardımcı olsun.Apple dan vazgecılmez valla.Yanı hayatımızın her anında var bu elma :D
    evet iyi bilen bir arkadaşın yardımcı olması lazım..yardım istiyorum buradan tecrübeli arkadaşlardan...sam diye bir program varmış ama onunda kurulumu karışık gibi

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)