Toplam 6 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 28 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Cevap: İpad 2 online film

evet yok mu arttiran:)

Yeni Üye
    direkizle.net de sorunsuz calisiyor, dizimagde çalıştırmadım.film olayı iyi oldu zira puffin'nin sunucuları yavaş yükleniyordu.tesekkurler.

Yeni Üye

Alıntı alpkerpicci isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    direkizle.net de sorunsuz calisiyor, dizimagde çalıştırmadım.film olayı iyi oldu zira puffin'nin sunucuları yavaş yükleniyordu.tesekkurler.
    dizimag ta daha önce çoğu cihazda çalışmasına rağmen bazı iphonelarda sorun çıkardığına dair geri bildirim almıştım. ama ipad için ilk kez burda gördüm. aslında hatayı tahmin ediyorum ama neden böyle bişey yapar onu bilmiyorum. çünkü aynı os sürümündeki aynı iki cihazın birinde sorun yokken diğerinde var bu da tahmin yürütme şansını azaltıyor.

diyeceğim o ki sizde çalışmaması diğer arkadaşlarda da çalışmayacağı anlamına gelmiyor. bu yüzden diğer arkadaşlara tavsiyem mutlaka denemeleri olacak.

sizin için de farklı bir kod yazcam eğer hata tahmin ettiğim yerdeyse (javascript ajaxın xmlhttprequest nesnesi) bu kodta bu nesneyi kullanmıycam. sizin için tek farkı ise koda 2 kere tıklamak olacak.

bu arada direkizle.net te bahsettiğim nesneyi zaten kulllanmadığım için asıl olayı php ile hallettiğim için, direkizle.net sistemini değiştirmediği sürece alınacak olan hatalar kullanıcı kaynaklı olacaktır. bu yüzden de direkizle.nettekii partlı sistemde eklenen filmleri seyredemedim diyen arkadaşların söylenenleri yanlış yaptıklarını düşünmeleri gerekiyor.

Aktif Üye mrtsyr isimli üyenin avatarı

Re: İpad 2 online film

Dostum hallettim tamam yanliz basinca sunucuya baglaniliyor... Sonrada baglaniyor ... Yaziyor ama baglanmiyor dizimag alcatraz a denedim olmadi blue mountain state e denedim olmadi ipad 2 ios 5.0.1
    Nezaket hiçten gelir; ama her şeyi satın alır.

Yeni Üye

şimdi aşağıdaki kodu kopyala ve yer imi olarak ekle. bu sadece deneme amaçlı ddolayısıyla senden kaynaklanacak hatalar için bir uyarı eklemedim. yani dizi bölümüne bastıgından emin olduktan sonra tıkla. sana nasıl bir sayfa dödürcek onu merak ediyorum. eğer direkt linkleri gorebilirsen sorun yok goremezsen koda bişeyler daha ekliycm. şu an top sende mümkünse acılan sayfada ne yazıyor hepsini yapıstır buraya

javascript:function dizimag(){a=document.getElementsByTagName("html")[0].innerHTML;kaynak=a.split('dusuk="')[1];kaynak=kaynak.split('"')[0];window.location.href=("http://www.dizimag.com/_list.asp?dil=1&x="+kaynak);}dizimag();

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)