Toplam 21 Sayfadan 10. Sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 sonuçtan 46 ile 50 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye Hasan rasime isimli üyenin avatarı

Cevap: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

tamam indirdim programi ama vpn auto sutup in ios tikliyorum onsan sonra start auto sutup yapiyorum ama ondan sonra telefonum basa donuyor exit safe mode gibi yardimci olan varsa sevinirim

Aktif Üye Hasan rasime isimli üyenin avatarı

Cevap: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

arkadaslar juno wallet ten oyunlari tikladimda apps store gecmiyor kapanip tekrar basa donuyor bir bilginiz varmi tesekkurler 3g Jailbreak 4.2.1
    Mesaj Hasan rasime tarafından ( 31-03-2012, Saat 19:02 ) düzenlenmiştir.

Aktif Üye

Re: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

malesef bi bilgim yok o konuda. cydia'dan yüklediğin herhangi bir şeyden olabilir..

Aktif Üye Flea isimli üyenin avatarı
    Alıntı thewalruss isimli üyeden alıntı

Aslında bir ara geniş geniş anlatmayı düşünüyordum ama vaktim olmadı size kısaca bahsedeyim. VPN denilen birşey var duymuşsunuzdur muhtemelen. Genelde yasaklı sitelere giriş için kullanılmakta ama vpn aynı zamanda sizi başka ülkeden gösterebiliyor. App Store'da araştırıp bir VPN programı yardımı ile Ayarlar>Genel>Ağ>VPN kısmında indirdiğiniz programdaki bilgileri yazıyorsunuz ve VPN ağına bağlanıyorsunuz. Daha sonra JunoWallet'e giriyorsunuz ve normalde sadece USA için gösterilen sponsor uygulamalara ulaşıyorsunuz ve sponsorpay ile W3i, uygulamalara türkiyede olduğundan çok daha fazla puan veriyor. Ben SponsorPay ile 0.70$ değerinde app indirdiğimi hatırlıyorum :) Google da falan da araştırın takıldığınız yer olursa. Bu yöntemle çok daha kısa sürede puan biriktirebilirsiniz. Kolay gelsin
    Dediklerinizi arastirdim ve sorunsuz bir sekilde uyguladim 6$'da takilip kalmistim simdi 10$'i gectim ve gift card aldim fakat soyle bir sey var 24saat kullanamiyorsunuz diyor.24saat sonra kullanabilecekmisim ve kalan sure diye bir sayac var ekranda.Bu 24saat dolduktan sonra ne yapacagiz.Gift card satin aldiktan sonra nasil bir yol izleyecegimizi de anlatmaniz mumkun mudur? Tesekkurler.

Aktif Üye

Re: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

tabiki anlatırım, 24 saat güvenlik için var o dolunca size bir kod gelicek. O kodu kopyalayıp iphone üzerinden app store 'a girin Featured (öne çıkanlar) sekmesine dokunun. Sonra en aşağıda Redeem diye bir şey var ona gir ve kodu oraya yapıştır veya bilgisayardan iTunes>iTunes Store> sağ tarafta "quick links"in altında Redeem'e tıklayarak da yapabilirsin.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)