Toplam 21 Sayfadan 11. Sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 sonuçtan 51 ile 55 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye

Cevap: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

Peki bu kod geldiginde, türkiye itunes hesabında denersek, ve bize kullanamazsınız dediginde, bu kod yanıyor mu? yoksa ardından bi us hesabı açıp onda kullanabiliyo muyuz?

Aktif Üye Flea isimli üyenin avatarı

Cevap: Re: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

Alıntı thewalruss isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki anlatırım, 24 saat güvenlik için var o dolunca size bir kod gelicek. O kodu kopyalayıp iphone üzerinden app store 'a girin Featured (öne çıkanlar) sekmesine dokunun. Sonra en aşağıda Redeem diye bir şey var ona gir ve kodu oraya yapıştır veya bilgisayardan iTunes>iTunes Store> sağ tarafta "quick links"in altında Redeem'e tıklayarak da yapabilirsin.
    Anladim.Fakat benim appstore turkce ve redeem yerine "kodu al" diye bir secenek var tiklayinca hediye kartinizin kodunu girin diyor buraya kadar normal.Benim merak ettigim turkce oldugu icin bir problem cikarir mi? Uyelik bilgilerimi united states olarak degistirdim gerci ama appstore hala turkce diye de tereddutteyim.15saat sonra deneyince acikliga kavusacak artik :)

Aktif Üye Flea isimli üyenin avatarı

Re: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

Evet 10$ değerindeki gift kartıma kavustum ve ardından henüz jailbreak'i çıkmamış ipadime 3 uygulama satın aldım bu kart sayesinde.Bir çok kişi için ilgi görmeyen bir uygulama olabilir,ancak cihazında JB olmayan kullanıcılar bu uygulamanın değerini bilir :) şimdi sırada 2.gift kart var 5$ oldu şimdiden :) Yalnız kimi günler uygulamalar çıkmıyor sabırla ortalama 10-15 gün içerisnde 10$ kazanabilirsiniz.

Altın Üye QuestionMark isimli üyenin avatarı
    Junowallet adli uygulamayi bulamadim, bamboo walleti indirdim fakat facebook uzerinden iki sayfayi begenerek 0.50$ kazanmaktan ileriye gidemedim:) invite kod girecek bir yer de bulamadim uygulama indirmeye yonlendirecek bir yer de:) sorun nerede olabilir?

JunoWallet linkine tikladigimda durum su;
    Mesaj QuestionMark tarafından ( 08-04-2012, Saat 19:22 ) düzenlenmiştir.

Aktif Üye

Re: Bedava iTunes Gift Card! : JunoWallet ve Bamboo Wallet

bamboo sponsorlarıyla anlaşamadı sanırım artık o iş görmüyor app store da tekrar arattırın olmadı pc üzerindeki itunes'ta arayın ya ada mağazanız US olmadığı için de görememiş olabilirsiniz

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)