Toplam 5 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 345
Toplam 22 sonuçtan 21 ile 22 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye fas535 isimli üyenin avatarı

Cevap: Bangkok'tan ne alınabilir.?...

Alıntı gezgin38 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Sanırım gelecek ay Thailanda gideceğim. oradan hangi telefonları kaça alırsam veya alırken nelere dikkat etmek konusunda tecrübeleri olan arkadaşlar paylaşırlarsa bilgilerini memnun olurum... mesela iphone 4S ne kadar veya diğer elektronik ürünler....
    hocam taylandda bi arkadasım var ona sormustum ben gecen yıl macbook fiyatlarını hemen hemen burayla aynı idi, ama tekrar sorarım ve net bi şekilde fiyatları söylerim sana..biraz bekleticem fakat suan whatsappna cwp wermior:)

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

Cevap: Bangkok'tan ne alınabilir.?...

Alıntı fas535 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam taylandda bi arkadasım var ona sormustum ben gecen yıl macbook fiyatlarını hemen hemen burayla aynı idi, ama tekrar sorarım ve net bi şekilde fiyatları söylerim sana..biraz bekleticem fakat suan whatsappna cwp wermior:)
    buna hic gerek yok tayland apple store sayfasindan bakarsaniz birinci elden satis fiyatlarina ulasabilirsiniz yukardaki yazismalarda benim verdigim fiyatlar tayland apple storeye aittir
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)