Toplam 6 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 26 sonuçtan 6 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: kayıt ime

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

Cevap: kayıt ime

Alıntı possedion isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın kardeş özür dilerimm bilginvarsa paylaşa bilirmisin acaba ?
    tesekkur ederim ilk once duyarli bir kullanici olarak konuyu duzenledigin icin

simdi cevap verebilirim

kesinlikle ve sana tavsiyem eger pasaport kayit hakkin varsa yada bunu yaptiracak saglam bir yerin varsa hemen bunu yap.
    o arkadas kayitli pasaport numarasini sildirebiliyor bu telefondan ve senin yeni pasaportuna yada yaptiricagin kisiye gerekli bilgiler verildigi taktirde telefonun kayit altina alinir ve sorun yasamadan kullanabilirsin ...

gerek duyarsan daha detayli biligi pm olarak ulastirabilirim ...
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Yasaklandı
    Ben trdeki 3 onemli forumu da gezen biri olarak oz elestiride bulanmak istiyorum, bu forumda gordugum sikma politikasini hic bir yerde gormedim ve acikcasi gormuyecegimde! Yonetici arkadaslarin ozellikle alim satim bolumune uyguladigi ambargoda esnek davranmasini rica ediyorum kullanici iletisim bilgilerini verse ne olacak vermese ne olacak ikaynak bundan ne cikari olacak ki? Komisyon kesiyorsunuzda kimsenin birbirinden haberi mi olsamasin diyorsunuz diyecegim ama oda degil? Birisi yazmis i4 satilik diye pm attik cevap bekliyoruz! Adam yazabilse numarasini arar konuya aninda hakim oluruz degil mi? Yil 2011 ve bilgi kisitlamasindan dolayi ikaynak.com u anliyamiyorum.

Dokunarak konustum.

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

Alıntı ozkan003 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben trdeki 3 onemli forumu da gezen biri olarak oz elestiride bulanmak istiyorum, bu forumda gordugum sikma politikasini hic bir yerde gormedim ve acikcasi gormuyecegimde! Yonetici arkadaslarin ozellikle alim satim bolumune uyguladigi ambargoda esnek davranmasini rica ediyorum kullanici iletisim bilgilerini verse ne olacak vermese ne olacak ikaynak bundan ne cikari olacak ki? Komisyon kesiyorsunuzda kimsenin birbirinden haberi mi olsamasin diyorsunuz diyecegim ama oda degil? Birisi yazmis i4 satilik diye pm attik cevap bekliyoruz! Adam yazabilse numarasini arar konuya aninda hakim oluruz degil mi? Yil 2011 ve bilgi kisitlamasindan dolayi ikaynak.com u anliyamiyorum.

Dokunarak konustum.
    arkadasim sana yine kurallari hatirlaticam ve kurallara uyucagina dair forum bilgisini neden onayladin o zaman bunu soylermisin bu sitenin kendine ozgu bir yonetimi ve kurallari var uymakta uymamakta size kalmis uydugunuz surece sorunsuz forum kullanabilirsiniz uymadiginiz taktirde gerekli kisiler tarafindan surekli uyarilirsiniz ...

Bende Dokunarak Konustum ..... okey
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

Hiperaktif Üye DeviLJoN isimli üyenin avatarı

Alıntı possedion isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ]KAYIT DIŞI OLDUÐU TESPİT EDİLEN IMEI. Geçici süre ile eşleştirme (turist vb.) yapılmıştır
    kural bilmedimden buyuk yazmısım özurdilerim ewet arkadaşlar olay bu iphon4 16gb lık telefon dubaiden gelen arkadaş turist olarak kayıt ettirmiş benim öğrenmek istedim bu kayıt ettiren arkadaş tekrardan kayıtı sile bilirmi silse ben başka bi pasoportla kayıt ettirip kullana bilirmiyim benım öğrenmek istedim buydu teşkkurler
    Hiç sildirme ile uğraşma, pasaport bulduysanız direk yeniden kaydettirin. Bende blackbery vardı, aynı sorun oldu. Gittim yeni pasaport buldum. Türk pasaportunun üstüne kayıt ettirdim.

Yasaklandı

ben kurala uyup yada uymayacağım demiyorum! ambargo uygulanıyor onu esnetin diyorum. sonuç aynı ilanları diğer sitelerde de görüyorum üyeler numarasını vs yazmış belki sırf burada numara yazamıyor diye diğer tarafta ilan açıyor??? sonuçta imkansız değil,

birde sayın editör (laheyl) benim öz eleştirime muhalefet olacağına konuyu değerlendirme açısından birde üst yönetime iletsen daha faydalı bir kişi olursun. ben zaten ikaynak.com adlı forumun nasıl işlediğini ve kurullarını en az senin kadar iyi biliyorum. her halde burası özgür bir forum ve öz eleştiri verebiliriz. forum bu konuda kan kaybediyor. oraya yazılacak bir numara yada mail adresinden kimse ikaynak.com'u suçlayacak kadar cahil değildir ki bu zaten forum ana sayfasının en altında açıkca belirtilmiş.

konuya yönetici arkadaşların dahil olarak forum adına bu konuya bir çözüm getirmesi daha hayırlı olacağı inancındayım.

Lütfen bu konu altında diğer üyelerde alım-satım bölümünde iletişim bilgilerinin de verilebilmesi hakkında yorum yaparsa, yönetime ışık tutmuş olacaktır.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)