Toplam 5 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 345
Toplam 22 sonuçtan 21 ile 22 arasındakiler gösteriliyor.
    Gümüş Üye Ogzhnozcn isimli üyenin avatarı

Cevap: IPAD2 Wi-Fi Performansı Düşük

Alıntı xxvolkan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    apple gercekten bu yönde çok zayıf arkadaşımda nokia klavyeli adını tam bilmiyorum ama telefon var wifi arattığı zaman bir kaçtane çıkıyor ben arattığım zaman sadece bir tane çıkıyor utandım valla adamdaki telefon 500 lira bendeki telefon 2500 lira işe bak
    O telefonla kıyaslamanız hata,daha iyi çekiyor diye daha iyi değil sonuçta iPhone'un hoparlörü de birçok telefondan düşük ses çıkartıyor ama 4/4 lük bir cihaz olmasının yanı sıra lider olduğu için göze batmıyor,okadar da olsun değil mi
    Öncelikle;

Forum Kurallarını okumak için > Buradan
    Başlangıç için,Tüyo Merkezi'ni incelemek için > Buradan
    Hertürlü Soru,destek için ise > Buradan

Yeni Üye

Cevap: IPAD2 Wi-Fi Performansı Düşük

Alıntı Ogzhnozcn isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Adı üstünde tablet pc notebook ya da pc ile birebir kıyaslanamaz hepsinin türü ayrı mimarisi ayrı,tabi daha iyi bir commboard koysalardı daha iyi olurmuş muhtemelen sizin cihazda problem vardır yoksa ipadin wifi kuvveti gayet normal :)
    Valla kardeş benim de İpad 2im var. Önceleri wifi çekim gücü çok iyiydi. Oturma odasındaki kablosuz modemden, taa mutfaktan alıyordu. Ama Daha sonra performans o kadar düştü ki salondan bile çok düşük sinyal alıyor hatta çoğu zaman da görmüyor bile. Önceki modemim 54 mb hız alanındaydı. Daha sonra aldığım modemim 154 mb. Ama yine de bir değişme olmadı. Neden önceden çekim gücü iyi olan cihazım daha sonra iyice düştü. İlginç olan bir şey var ki kablosuz modemin yanında bile bazen sinyalin düştüğünü görüyorum. Bunun çözümüyle alakalı bir bilgisi veya bir önerisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)