Toplam 5 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 345
Toplam 24 sonuçtan 21 ile 24 arasýndakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye
    Bulunduðu Yer
    Izmir

Ynt: iPhone 3G almalý mýyým?

author=hodja27 link=topic=830.msg3576#msg3576 date=1225448552]
    Tabi 3G internet iyi bir hizmet ama þu anda bile Edge tarifesi cepleri yakýyor. 3G acaba ne kadar kullanýþlý olacak düþünmek lazým. Ayrýca 2G bir iphonenun 3G bir iphonedan daha hýzlý nete girdiðini gösteren videolar var.
    Yanlýþ anlaþýlmasýn sempatizanlýk yapmýyorum. Sadece bunlarý da düþünmek lazým. Ben wirelees ile girebiliyorken 3G tercih etmem heralde.
    tabi ki arkadaþým herkes fikrini söyleyecek herkes yardýmcý olacak neticede benim babam yapmýo bu 3g yi.. eðer 2g daha iyi bir telefonsa (ki bana mantýken pek mümkün gelmiyor,bu nokia n70 n95ten daha iyi demek gibi geliyor ya neyse sonuçta herkesin fikri) çýkar babalar gibi desteklerim..Steve Jobs gibi bill gates e rakip olabilmiþ bir adamýn eskisinden daha kullanýþsýz bir telefonu piyasaya süreceðini ise ihtimal dýþý göruorum ya gene de fikirlere saygý duymak lazým..
    Gelelim 3g olayýna; benim tavsiyelerimin hepsi zaten kontratlý alýmlar için yani içinde BEDAVA internet pakedi olan ki ayný paket þu an TTnet de 29-30 lira faturadan onu ve kullaným ücretlerinizi düþtüðünüzde oldukça uygun zaten türksel ve vodafon gibi büyük þirketler bu aleti cihaz üzerinden kar amaçlý deðil numara taþýnabilirliðinden sonraki dönemde ellerindeki kullanýcý sayýsýný artttýrmak ve sayýyý korumak amaçlý yapýorlar internet hýzýnýn 3g olmasý tarifede deðil internet hýzý açýsýndan bir deðiþiklik getirecek ayrýca ben þu an kendi cihazýmla herhangi bir 2g yi internete girme konusunda yarýþtýrmaya da hazýrým..özellikle edge üzerinden wi fi da olabilir farkmaz

sakýn darýlmaca olmasýn þurda fikir alýþveriþi yapýoruz [gl=5.gif]

ayrýca hodja27 þu elindeki 3g için olan invisible shieldlerin fiyatýný bana özelden yollarsan sevinirim bi hayrýmýz dokunsun birbirimize :D

Yeni Üye

author=holden link=topic=830.msg3642#msg3642 date=1225480593]
    author=hodja27 link=topic=830.msg3576#msg3576 date=1225448552]
    Tabi 3G internet iyi bir hizmet ama þu anda bile Edge tarifesi cepleri yakýyor. 3G acaba ne kadar kullanýþlý olacak düþünmek lazým. Ayrýca 2G bir iphonenun 3G bir iphonedan daha hýzlý nete girdiðini gösteren videolar var.
    Yanlýþ anlaþýlmasýn sempatizanlýk yapmýyorum. Sadece bunlarý da düþünmek lazým. Ben wirelees ile girebiliyorken 3G tercih etmem heralde.
    tabi ki arkadaþým herkes fikrini söyleyecek herkes yardýmcý olacak neticede benim babam yapmýo bu 3g yi.. eðer 2g daha iyi bir telefonsa (ki bana mantýken pek mümkün gelmiyor,bu nokia n70 n95ten daha iyi demek gibi geliyor ya neyse sonuçta herkesin fikri) çýkar babalar gibi desteklerim..Steve Jobs gibi bill gates e rakip olabilmiþ bir adamýn eskisinden daha kullanýþsýz bir telefonu piyasaya süreceðini ise ihtimal dýþý göruorum ya gene de fikirlere saygý duymak lazým..
    Gelelim 3g olayýna; benim tavsiyelerimin hepsi zaten kontratlý alýmlar için yani içinde BEDAVA internet pakedi olan ki ayný paket þu an TTnet de 29-30 lira faturadan onu ve kullaným ücretlerinizi düþtüðünüzde oldukça uygun zaten türksel ve vodafon gibi büyük þirketler bu aleti cihaz üzerinden kar amaçlý deðil numara taþýnabilirliðinden sonraki dönemde ellerindeki kullanýcý sayýsýný artttýrmak ve sayýyý korumak amaçlý yapýorlar internet hýzýnýn 3g olmasý tarifede deðil internet hýzý açýsýndan bir deðiþiklik getirecek ayrýca ben þu an kendi cihazýmla herhangi bir 2g yi internete girme konusunda yarýþtýrmaya da hazýrým..özellikle edge üzerinden wi fi da olabilir farkmaz

sakýn darýlmaca olmasýn þurda fikir alýþveriþi yapýoruz [gl=5.gif]

ayrýca hodja27 þu elindeki 3g için olan invisible shieldlerin fiyatýný bana özelden yollarsan sevinirim bi hayrýmýz dokunsun birbirimize :D
    Holden tabiki darýlmýycaz. Burda savaþmýyoruz kardeþim tabiki herkes fikrini söyleyecek ve en güzeli en doðruyu bu þekilde bulacaðýz. 3G invisible shield kalmadý hepsi ggde satýldý. Ama 2 g için isterseniz var.isteyen varsa 3g için 35 ytly zagg den indirimli getirtebiliyorum. Þu an dolardan fiyat ne oldu bilmiyorum yeni getirtmedim ama yine de uygun bi fiyata getirtirim.
    Holden 3g vs 2g tartýþmasý daha çok uzar gider ama 3g 2g den kötü bir cihaz demek yanlýþ olur tabiki bir öncekinden daha köt çýkarmayý kimse istemez ama 3gnin çýktýðý zamanki promosyanlara bakarsan. Faster as twice half of the price deniyor yani hýz iki kat iken parasý yarý fiyatýna düþüyor. Burda apple a nasýl olduðunu sorduklarýnda cihaz üzerindeki malzemeyi hafiflettiklerini kabul etti. Bu da en çok arka kapakta farkediliyor ki zaten þu an çoðu kiþi (bunlar genelde yoðun ipod kullanan mp3 dinleyenler sanýrým) kulaklýk giriþinin kýrýldýðýndan þikayetçi ve yeni arka kapak alýyor. ben saðlamlýða daha çok deðer verdiðim için 2g tercih ettim. Ama 3g þu anda özellikleri türkiyede kullanýlmadýðý için parasýnýn hakkýný vermiyor. Ben bu yüzden tercih etmedim ama keyif alanlar için sorun deðil tabiki. :D

Aktif Üye
    Bulunduðu Yer
    Izmir

saðol kardeþ cevabýn için..ben o zaman benim shieldla devam edeyim biraz daha biraz eksik kýsmý var ama 2g için olaný da baya iyi korudu aslýnda benimkini...nasýl oluosa [gl=4.gif]

bu elektronik biraz þans iþi..ne ön tarafta ne de arka kapakta týk yok benimkinde..neyse dilimi ýsýrayým da..

herkese iyi forumlar!

Yeni Üye
    Bulunduðu Yer
    istanbul

arkadaþlar þarjýnýz ortalama ne kadar gidiyor 3G de ben sabah full dolduruyorum en fazla 10 ila 15 dakika konuþuyorum... en fazla 15 mesaj çekiyorum... biraz maillerime bakýp 15 dakkada nete giriyorum akþam olunca þarj bitmiþ oluyo... birazda oyun oynasam tamamen bitiyo þarjý... daha bir aylýk cihaz yarýn garantiye vermeyi düþünüyorum... bakalým ne çýkar...

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 1 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 1 misafir.)