Toplam 7 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Tecrübeli Üye SuLh isimli üyenin avatarı

Order & Chaos Online: MMORPG iPhone için WOW

Merhabalar Order & Chaos Online'ı anlatıcam size.
    Oyun geçdiğimiz yıllarda kısa süre oynadığım World of Warcraft adlı oyuna çok benziyor hatta aynısı diyebiliriz :) . Human, Elf, Orc ve Undead bu dört ırk mevcut oyunda. Bunları secip nerdeyse tüm online oyunlarda olduğu gibi classlarımızı seçiyoruz. Üye sayısı baya fazla ama korkmayın lag yok. oyunda yanlış hatırlamıyorsam 4 adet kıta serveri var Asia, America, European sonuncuyu hatırlayamadım :). Bunların herbirinin içinde de ayrı 4 server var. İlk aldığınızda 3 ay oynayabiliyorsunuz verdiğiniz parayla sonraları normal wow'daki gibi aylık ödeme yapıyorsunuz. 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık seçenekler var ama korkmayın yüksek meblalar değil.

Görevler var Clan yani guild sistemi var oyuncular kendi aralarında battle yapabiliyorlar. Grafikler wow'un aynısı. Düşünün ben iphone 4 de oynuyorum iPad i olan arkadaşların nasıl zevk alıcağını düşünemiyorum. Sırf bu oyun için önümüzdeki aylarda iPad alıcam :) .

Kontrollerden biraz bahsedeyim. Sol alt köşede d-pad var. Sağ köşede skillerimiz ve zıplama tuşu yer alıyor. Sol üstde karakterimizin canı, manası ve exp puanları nın tablosu var ve tabikide leveliniz. Sol üstdeki karakterinizin resmine tıklayınca, Bag, Character, Quests, Spells, Social, Team ve Options tuşları çıkıyor. Unutmadan chatde mevcut oyunda ekranın ortasında altta ok var tıklayınca yukarı doğru açılıyor.

Oyunun seslerine gelirsek rahatsız edici sesler yok kuş sesleri çekirge sesleri ve normal bir mmorpg oyunun sesleri nasılsa burdada böyle sesler. Onun dışında Ekranın sağ ortasında Nota var bir tane ona tıklayıp telefonunuzdaki müzikleri dinleyebilirsiniz oyun oynarken.

Oyuna puan vermek isterdim ama yeni yeni öğreniyorum bende :) ne desem yalan olur. Güzel kaliteli bir oyuna benziyor :). iPad i olanların kesinlikle denemesi gereken bir oyun hatta denedikden sonrada bana beğenip beğenmediklerini konudan söyleyebilirler. :)

Destekleyen modeller; iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch 3G & 4G ve iPad 1 & 2

Unutmadan America kıtasının Arcadian Forest serverındayım Türklerin sayısı biraz daha fazlaymış Arcadian'da diğer serverlara göre.

Nickim : SuLh

İsteyen ulaşabilir beraber oynarız hatta guild kurarız.

Trailer:

Ekran Görüntüleri:

Apple Store linki için yazıya tıklayın.

Mesaj SuLh tarafından ( 12-06-2011, Saat 15:04 ) düzenlenmiştir.

Tecrübeli Üye xLasdx isimli üyenin avatarı

Cevap: Order & Chaos Online: MMORPG iPhone için WOW

Bende oynuyorum gerçekten muhteşem bir oyun. Oynayanlar buraya nickini yazarlarsa güzel olur. Buluşup birlikte kasılırız :D

Administrator DeDeLi isimli üyenin avatarı

Gerçekten güzel oyuna benziyor ben RPG oyunlarına olan bagımlılıgımı Knight Online ile sonlandırdım.İpin ucu kaçmıştı bende zor tuttum bir de telefonda başlarsa off :)

Tecrübeli Üye SuLh isimli üyenin avatarı

Alıntı DeDeLi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel oyuna benziyor ben RPG oyunlarına olan bagımlılıgımı Knight Online ile sonlandırdım.İpin ucu kaçmıştı bende zor tuttum bir de telefonda başlarsa off :)
    Aynı durum bendede vardı :) 6 senemi verdim lise hayatım boyunca iyice bağlanmıştım. Üniversiteye geçtim ve bıraktım. :D Şimdide buna tutuldum oynuyorum sabahtan beri :D hayırlısı..

Yeni Üye

İpod Touch 2G Kullanıyorum.Nasıl oynayabilirim.Oynamam Lazım :D

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)