Toplam 13 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 63 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
    Yasaklandı
    Alıntı ByWanT isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    O degilde iphone fiyatini verirken tr yi baz almissiniz ve fiyati birazda olsa yukseltmissiniz fakat samsung fiyatini verirken avrupayi baz almissiniz. Yine o samsungun 500€ oldugu avrupada sim kilitsiz cihazlar direk store larda 550€-630€ arasi degisiyor. Ebay gibi sitelerde sim kilitsiz sifir jelatininde cihazlar 510-520€ dan basliyor.

Satis yapan arkadasim var, 500€ ya sifir jelatininde faturasi olan 32gb lik sim kilitli cihaz veriyordu.

Degisiklik aramak insanin huyudur zaten, en iyisi bile olsa bir sure sonra skiliyorsun dogrudur. i5 bomba olacak ama.

Tapatalk ile gonderilmistir...(i2)
    Sorunlarin ardi arkasi kesilmedi bu bi gercek, ayni zamanda tamir ettigim icin unlock sorun diyorum. Birde hep sorun oldu i4 bulmak hem y.ici hem d.disi.
    Birde zaten desire hd kullaniyorum ve s2 ye gore agir bir cihaz

Birde yurt ici ve yurtdisi fiyat demissin arkadasin samsung pek fark etmiyor zaten tr de cikinca dusuyor

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Altın Üye emrahegrek isimli üyenin avatarı

Cevap: iPhone 4 yerine Samsung Galaxy S2

işte tam muhalefetlik bir konu :))
    ben i3g ve i4 kullandım su an htc desire hd kullanıyorum ve cok memnunum..
    tavsiyem htc yonunde sana özellikle sensation ki kılıfına uydurursam ben de alacagım
    iphone 4 vs. htc sensation vs. htc desire hd vs. samsung galaxy s2 sıraması benim için
    1 htc sensation
    2 htc desire hd
    3 samsung galaxy s2
    4 iphone 4 diye gider durur
    ancak apple fanatiklerine asla ve asla onlarınkinden daha iyi cihazlar ve daha iyi bir yazılım oldugunu kanıtlayamazsın onlar sadece store leriyle ovunurler androıd ın onu yakalamasına gerek yok. hakkaten onlarca osuruk sesi, onlarca abuk subuk uygulamalara gerek yok. ben ne apple fanatiğiyim ne de android bana göre yukarıda saydıgım üç model i4 u cok fazla gecer her konuda.. diyecekler ki onların modeli yeni :) evet yeni ama steve amca da biliyor ki yapmak istese en iyisini yapar ama onun derdi bu değil onun derdi her modelin uzerine bi iki yenilik koyup iki önceki modeli safdışı etmek saygılar...
    iPhone 4 ios5
    iPad 2 ios5
    Mac ( Yakinda... )

Yasaklandı
    Ben muhalefetlik icin acmadim, sadece kizdigim icin acdim. iPhone ios olarak kullanisli tamam ama sadece kullanislilik yetmiyor ama hep sorun kisitlama vs vs android bence super her yonu ile bir kere unlock olunca bir daha dorun cikarmiyor her firmware de 700 mb indirmek gerekmiyor gun elleme icin pc gerekmiyor sonucda da + lar cogaliyor

Sent from my Desire HD using Tapatalk
    Mesaj ozkan003 tarafından ( 30-05-2011, Saat 18:39 ) düzenlenmiştir.

Yasaklandı
    Bu arada daha da elimde 2 adet 3 gs fu var. 3 gs suan iphonenin en sorunsuzu ilk ciktigi gun fransadan aldirmistim i4 du baktim sorunlu tr de cikinca satip hemen trden aldim fw 4.1 di yine ayni sorunlar var dedigim gibi carpip kirmamak icin satip kurtuldum suan ikiz kart ile hem 3gs hemde desire hd kullaniyorum ilk hedefim de s2 almak sebebleri asagida

1- daha hafif
    2- 2 kamera
    3- cift cekirdek
    4- 1 gb ram
    5- super amoled plus lcd
    6- batarya daha cok gidiyor
    7- 1080p full hd video ( yerel basin )
    8- tr de samsung piyasisi daha fazla

Altın Üye ByWanT isimli üyenin avatarı
    Alıntı emrahegrek isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    işte tam muhalefetlik bir konu :))
    ben i3g ve i4 kullandım su an htc desire hd kullanıyorum ve cok memnunum..
    tavsiyem htc yonunde sana özellikle sensation ki kılıfına uydurursam ben de alacagım
    iphone 4 vs. htc sensation vs. htc desire hd vs. samsung galaxy s2 sıraması benim için
    1 htc sensation
    2 htc desire hd
    3 samsung galaxy s2
    4 iphone 4 diye gider durur
    ancak apple fanatiklerine asla ve asla onlarınkinden daha iyi cihazlar ve daha iyi bir yazılım oldugunu kanıtlayamazsın onlar sadece store leriyle ovunurler androıd ın onu yakalamasına gerek yok. hakkaten onlarca osuruk sesi, onlarca abuk subuk uygulamalara gerek yok. ben ne apple fanatiğiyim ne de android bana göre yukarıda saydıgım üç model i4 u cok fazla gecer her konuda.. diyecekler ki onların modeli yeni :) evet yeni ama steve amca da biliyor ki yapmak istese en iyisini yapar ama onun derdi bu değil onun derdi her modelin uzerine bi iki yenilik koyup iki önceki modeli safdışı etmek saygılar...
    Yahu Emrah Abi Apple fanatikleri diyorsun ama android fanatiginin onde gidenisin. Dokundugun bircok noktaya deginir teker teker curuturum, hemde sencesiyle bencesiyle degil, kaynak makalelerle, uzman ve analist gorusleriyle. Ama degmeyecegini yine kabul etmeyecegini bildigim icin inanki ugrasmak istemiyorum.

O sirada son siraya i4-iOS koymak android fanatikligimidir bilmem ama Apple dusmanligi oldugu kesin. Android kullanmamis da degilim, aktif olmasada. Okuldaki 7-8 arkadasimda da var. Bakiyor benden appleri sonra andoid icin var mi diye bakiyor, hoop hayalkirikligi. Cunku genelde 'coming soon' yaziyir ama o soon un sonu hic gelmiyor. Viber de geldi diye cok sevindi arkadas oda o kadar dandik ciktiki(halen beta)

Yok kapali sistemmis. Ben jb siz kullaniyorum cihazi ve gayette memnunum. Acik sistem olmasini istiyorsan jb yapacaksin olacak bitecek.

Iki sene de destek kesiliyor diyorsun. 3G ye destek 4.2.1 ile kesildi. 3G 2.0 ile geldi. E kesilsin artik yeni os u nasil kaldiracak o cihaz. Onuda gectim iki sene once alinan android cihaza kurun bakalim cikacak olan honeycomb uda haklisiniz diyim. Onuda gectim yine, ellerinizdeki cihaza kurulacakmi o bile mechul yahu. Ki bilmem duydunuz mu, google honeycomb u surpriz bir sekilde o dediginiz gibi ACIK yapmayabilirmis.

I4 den bir insan nasil memnun kalmaz, hizi yetmez anlamiyorum acikcasi. Cihazi o kadar aktif kullabiyorumki, bicogunuzun toplam kullanimini aktifligini toplasaniz benim yarim bile yapmaz. Ama buna ragmen hicbir sikayetim yok.

Insan degisiklik ister onu anlarim ama ios a dandik demek, i4 e hurda gozuyle bakmak ya cekememezliktir yada apple dusmanligidir.

Andorid kotumu, hayir kesinlikle degil. Ama iyi olmasi ios dan daha iyi oldugu anlamina kesinlikle gelmez. ios daha iyidir diye birseyde yok.

Ama bir adam cikipta andorid cok daha iyi derse ona inanmami beklemeyin iste.

Herkes neyi kendine uygun goruyorsa onu kullansin ama elestiri yaparken birini savunup digerini kotulerkende iskembeden sallamasin, objektiv olarak kullansin arastirsin ondan sonra karsilastirsin.

Bu konudaki son mesajim.

Tapatalk ile gönderilmistir...(i4)

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)