Toplam 5 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 25 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

Cevap: Alışveriş Siteleri Hakkında Öneriler & Tavsiyeler

Alıntı myazici isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer çin siteleri arasında güvenilir olan derseniz devamlı alışveriş yaptığım;
    - Cool Gadgets at the Right Price - Worldwide Free Shipping - DealExtreme
    - China Brands,China Wholesale,China Wholesaler,China Supplier,China Store,Cosplay Costumes,Drop Shipping,Free Shipping,Drop Ship,Unlocked Phones - Everbuying.com

Ürünler 1 hafta ile 15 gün arasında geliyor.

Türk alışveriş sitelerinden gittigidiyor'un hızlı kullanıcılarındandım ama paragözlükleri ve sadece satıcıyı koruyan (alıcı korumasını başına gelenler test etmiştir) bir sistemleri var. Sahibinden.com sizden ilan için para almıyor ve get ile satışlar hem güvenli, hem de daha az komisyon alıyorlar.

Eğer toptan ürün alacaksam alibaba.com'dan alıyorum adetli ürünler çok çok hesaplıya geliyor hatta çoğu zaman tek ürün de gayet hesaplı bulunuyor benim diğerlerine nazaran en çok kullandığım site budur.
    Yurtdışı siparişleri için gümrük vergisi ödüyor muyuz? teslimat nasıl yapılıyor, PTT aracılığı ile mi yoksa kargo şirketi ile mi?

Hiperaktif Üye leadertay isimli üyenin avatarı

Arkadaslar darty de toshiba 750 Gb 2,5 inç usb 3 ve 2 harici harddisk 320 tl den 199 U inmiş ihtiyacı olan varsa alsın ben aldim hizida kayde deger bi hız tavsiye ederim

Hiperaktif Üye leadertay isimli üyenin avatarı

Bu konunun adı teknolojik alışverişler hakkında öneriler ve tavsiyeler olsa daha iyi olur gibime geliyor. Sadece sitelerle sınırlı tutuluyor gibi gözüküyor çünkü.

Media marktlarda bugün saat 21:00 -23:00 saatleri arasında iphone 3gs 8 gb sadece 699 TL ilgilenenlere duyurulur arkadaşlar...
    Mezardaki en zengin adam olmak değil, yatağa yattığımda harika işler yaptık diyebilmektir benim için önemli olan...
    STEVE JOBS...

Yeni Üye

EN İYİ ALIŞVERİŞ SİTELERİNDEN BİRİ BENİM DE ALIŞVERİŞ YAPTIĞIM www.alışverişonline.com SİTEDE HEM ÇOK SAYIDA ÜRÜN VAR HEM DE GÜVENİLİR BİR ALIŞVERİŞ SÖZ KONUSU. BAZEN ALIŞVERİŞLERİNİZİN YANINDA HEDİYE ÜRÜN DE GÖNDERİYOR. GENELLİKLE BAYAN GİYİM,AYAKKABI,ÇANTA,SAAT,GÖZLÜK GİBİ ÜRÜNLER VAR.DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

Gümüş Üye Ogzhnozcn isimli üyenin avatarı

Alıntı revalition isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    EN İYİ ALIŞVERİŞ SİTELERİNDEN BİRİ BENİM DE ALIŞVERİŞ YAPTIĞIM www.alışverişonline.com SİTEDE HEM ÇOK SAYIDA ÜRÜN VAR HEM DE GÜVENİLİR BİR ALIŞVERİŞ SÖZ KONUSU. BAZEN ALIŞVERİŞLERİNİZİN YANINDA HEDİYE ÜRÜN DE GÖNDERİYOR. GENELLİKLE BAYAN GİYİM,AYAKKABI,ÇANTA,SAAT,GÖZLÜK GİBİ ÜRÜNLER VAR.DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
    Bakınız;
    Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.
    Öncelikle;

Forum Kurallarını okumak için > Buradan
    Başlangıç için,Tüyo Merkezi'ni incelemek için > Buradan
    Hertürlü Soru,destek için ise > Buradan

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)