Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 123 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Aktif Üye bergx isimli üyenin avatarı

Jailbreak sonrası problem (installer-cydia)

valla jb yapması sonrasından cok daha kolaymıs neler(restart springboard yapın--bossprefste power iconuna tıklayın orda fast respring var ona basın--gibi) yazmıssınız hıc bıse anlamadım kımı ılk bunu kur kımı sunu kur dıyor uygulamada kurun denılen cogu sey iphone adıyla gecıyor

iphone browser denılen bı programı bınbır zorlukla nette buldum ve kurdum

belkı dıyeceksınızkı http://www.ikaynak.com/forum/kirilmi...k-t1056.0.html burda yazıyor hesey ama

bana lazım olana lınke tıkladıgımda bırısı itunes aracılıgıyla atındemıs ee ozaman installerı nıye yukledık?? ve itunesla yukleme yapmak ısteyenlerde bı cok sorun old. gordum
    2.link ise http://www.ikaynak.com/forum/bilgisa...k-t2029.0.html : iPhone Pc Suite ile Uygulama Yükleme bu hem çince hem iphone -suıte yazıyor pxl formatını desteklıyor ipa da oluyormus ama dogru durust anlatan yok yanı bnm gıbı ılk defa ıpod 2 sıne bıseler atmak ısteyenin aklı fecı sekılde karısıyor
    bana lazımolan ben (program-oyun ınternetten ındırecem-- herhangı bır browser aracılıgıyla piod touch 2g me atacagım)

http://appulo.us/appdb/ dan veya bu sıtedenpc me ındırıp pc mden ipod 2g me atacagım

sizden ricam bana tam olarak hangı program lar lazım evdekı pc 'm den internetten ipa uzantılı dosya prog.--oyun indirip ipod 2g me atmak ıcın?? installer4.0 ı guncelleyıp kurmalımıyım?

yanı okadar cok sayfa ve karısıklık varkı kımı downloadsda gorulmemıs demıs bırısı bı prog. adı vermıs 0 gozukur onu 1 yap ipodunda kurdugun gozukur demıs kımı 2.2 2.2.1 de farklı seyler kurulcak denmıs vs vsss
    yanı valla okudukca kafam karıstı

belkı 5 dk nızı alıcak ama bana acık acık neyı nasıl nesekılde kuracagımı varsa ayrıntısı ekı vss si kısaca anlatırsa sevınırım

mesela ben iphonebrowser ile ipa uzantılı dosyayı ılk bu sekılde bu klasorun ıcıne attım library -installer-downloads sonra baktım ıpodumu acıp installerdan ıcnde bıse yoktu ıpodumun

bıyerde sansıma okudum :arkas demıskı iPod'a bağlanıp, private/var/mobile/Library/Downloads a atın demıs bende lıbraryde bı downloads olusturdum oraya attım(tabı bı oncekını sıldım)

yıne gormedı anlamadım bırde Installous prog gırıp kurun denıyor installer demek bu sanırım??

yanı kafam allak bullak yrdmcı olursanız sevınırım

cydia yı forumda baktım bu tarz bı karısık olayı yok onda zaten mecburuz source ekleyıp ınternetten ındırmeye dimi??

simdi bnm ilk kurmam gereken eksık programlar neler arkdslar cydia ıle neler kurmam gerekır bunun için ,,cydia ya hangı sourcelerı eklemem gerekır (brda arattım ama soruce kaynakalrı dıye bırsey bulamadım belkı var ben bulamadım) installerda ne yapmam gerekır pc me neyı kurmalıyım...

tskk

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Ynt: Jailbreak sonrası problem (installer-cydia)

Forumumuzda indirme merkezi diye bir bölüm var.Tüm gerkeli programları bu bölüme koyuyoruz.Siz binbir zorlukla iPhone broser arayana kadar,yukarıda yazan DOWNLOAD ikonuna tıklayarak 10 saniyede iPhone Browser ı bulabilirdiniz.(Aynı şekilde tüyo merkezinde gerekli tüm konuların olduğu bölümdür. ) Yeni üye olduğunuz için bir şey demiyorum.

Her neyse,şimdi gelelim uygulama yükleme işine.Biz forumumuzda hiç bir şeyi denemeden yazmıyoruz.Eğer bir şey yazmışsak sorunsuz çalışıyordur.Mesela yukarıda uygulama yükleme ana başlığından yöntemlerden bahsetmişsiniz.Bunlaın hepsi sorunsuz çalışır.Sorun çıkanlar vardır fakat çözmesi zor değil.Hele de yeni restore yapmış birisi için en kötü ihtimal,tekrar restore yapmak.En fazla 15 dakikanızı alır.

Sizin için en kolay yol cydia kaynağımızdan MobileInstallation diye yazıp,bu yamayı kurun.Eğer sorun çıkarsa restore yaparsanız,çıkmazsa -ki genelde çıkmaz- istediğiniz gibi iTunes'tan kırılmış uygulama yüklersiniz.Bu kadar.

Aktif Üye bergx isimli üyenin avatarı

şuan da fark ettım

tum muzık ler 7gb ve vıdeolar 1gb sılınmıs resımler duruyor

bu neden olmus olabılır 2g mı jb yaptım 0 landı sonra backup ım applicatıonları attım vardı tumunu tekrar yukledım muzıklerın vıdeoların dınledım ızledım bıraz oncede
    iphonebrowser a' resımdekı gıbı ipa uzantılı oyun attım olmayınca sıldım

bu arsıvım pc mde var tekrar atarım ıpoda 30-40dkmı alır ama bıdaha olmasını ıstemem dogrusu iphonebrowser ile mı ılgılı bırsorun acaba???

Yasaklandı

Resimleri otomatik yedekliyor ipod belgelerim/resimlerim'e. Müziklerinizi iTunes ile sync yapmalısınız, eğer şarkıların yeri değişmişse atamaz itunes.

Webmaster [JW] isimli üyenin avatarı

Dostum sen ana konuları okursan işlem bitecek.

Yukarıda installous ne demişsin,hangi kaynağı eklemem gerekiyor demişsin.Biz bunları adım adım yazıyoruz.Installer ve Installous farklı şeyler.Lütfen aşağıdaki başlığı okuyun.

http://www.ikaynak.com/forum/uygulam...ay-t767.0.html

Takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)