Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
    Yeni Üye

4.3b2 SHSH Kaydı Hk.

Değerli ustalar Arkadaşlarım ...

Şu an hala 4.3b2 ipsw dosyasını indirmeye devam ediyorum .

Bende Türkcell den alınma İphone4 şu an versiyon 4.2.1 . Jailbteak tetheter li .

4.2.1 versiyonun SHSH kaydını bizzat kendim aldım

Amacım da ilerde lazım olur diye 4.3b2 telefonuma yükleyip Shsh kaydını alabilmek.
    Tekrar telefonumun SHSH kaydını almak için son sürüm olan TinyUmbrella v4.21.05 versiyonla yedek alınca alttaki resimli hali çıktı.Bu resimden benim anladığım benim telefonun 4.3b2 versiyonun shsh kaydım mevcut görünüyor .Daha ben telefonuma 4.3b2 yüklemedim.Sizce benim dediğim gibimi görünüyor yoksa bu telefona yedek alma yetkimin olduğunu mu gösteriyor.Ayrıca eğer ben bu telefona 4.3b2 versiyonu IDUD kaydım olmadan Shift + update ile yüklemeyi başarırsam tekrar 4.2.1 versiyona dönebilirmiyim.Eğer başaramazsam durum ne olur.4.3b2 versiyon atıpta Jailbreak yapan varmı

Saygılar
    Mesaj seyyahosman tarafından ( 23-01-2011, Saat 00:55 ) düzenlenmiştir.

Altın Üye MsTrK isimli üyenin avatarı

Cevap: 4.3b2 SHSH Kaydı Hk.

Alıntı seyyahosman isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli ustalar Arkadaşlarım ...

Şu an hala 4.3b2 ipsw dosyasını indirmeye devam ediyorum .

Bende Türkcell den alınma İphone4 şu an versiyon 4.2.1 . Jailbteak tetheter li .

4.2.1 versiyonun SHSH kaydını bizzat kendim aldım

Amacım da ilerde lazım olur diye 4.3b2 telefonuma yükleyip Shsh kaydını alabilmek.
    Tekrar telefonumun SHSH kaydını almak için son sürüm olan TinyUmbrella v4.21.05 versiyonla yedek alınca alttaki resimli hali çıktı.Bu resimden benim anladığım benim telefonun 4.3b2 versiyonun shsh kaydım mevcut görünüyor .Sizce benim dediğim gibimi görünüyor yoksa bu telefona yedek alma yetkimin olduğunu mu gösteriyor.Ayrıca eğer ben bu telefona 4.3b2 versiyonu IDUD kaydım olmadan Shift + update ile yüklemeyi başarırsam tekrar 4.2.1 versiyona dönebilirmiyim.Eğer başaramazsam durum ne olur.4.3b2 versiyon atıpta Jailbreak yapan varmı

[img=http://img1.loadtr.com/k-664360-son_shsh.jpg][/img]

Saygılar
    Mesajinizi kurallara göre düzenleyiniz. Aksi taktirde ceza alabilirsiniz.

Altın Üye ByWanT isimli üyenin avatarı

Cevap: 4.3b2 SHSH Kaydı Hk.

Forum Kurallari:
    - Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.
    Lütfen mesajinizi düzenleyiniz.

4.3b2 kaydi alabilmek icin bu firmware i yuklemenize gerek yok, SHSH kaydi alirken o anda cihazda hangi firmwaren yüklü oldugu bir rol oynamiyor.

Yüklemenizi kesinlikle tavsiye etmem. Sorun yasama ihtimaliniz oldukca yüksek.

Yeni Üye

Re: 4.3b2 SHSH Kaydı Hk.

Teşekkür ederim Bilgi için inan bende sırf 4.3b2 versiyonun ilerde lazım olur diye telefonuma yükleyip rsike girip sırf 4.3b2 shsh kaydını alabilmekti.

Beni büyük bir yükten kurtardınız.

Artık yüklemem Beklemede kalırım

Saygılar

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)