Toplam 16 Sayfadan 9. Sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu
Toplam 76 sonuçtan 41 ile 45 arasýndakiler gösteriliyor.
    Altýn Üye DeMo isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Magma'nýn az üstü

Cevap: SHSH nedir? SHSH kaydý nasýl yapýlýr? - iKaynakTube

Dikkat ederseniz Orjinal Fw ile restore etmesinler diyor. Yani benim size dediðimi.

Sn0wbreeze ile içiniz rahat olsun baseband kesinlikle yükselmez.

Sadece þuraya dikkat edin.
    Bu þekilde custom sürüm oluþturup o sürümü cihaza yükleyeceksiniz. Burada dikkat edin orjinal sürümü deðil sn0wbreeze ile hazýrladýðýnýz custom sürümü yükleyeceksiniz.
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarýný okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konularý inceleyebilirsiniz.
    Karþýlaþtýðýnýz tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapýnýz..

Yeni Üye

Cevap: Re: SHSH nedir? SHSH kaydý nasýl yapýlýr? - iKaynakTube

Yönetici Allah razi olsun su 4.3.4 den beni kurtardin 4.3.3 gectim tekrar gercekten kolaymis ama bilen baska :D

Yeni Üye

Cevap: SHSH nedir? SHSH kaydý nasýl yapýlýr? - iKaynakTube

Arkadaþlar merhaba,
    Ben SHSH kaydý almak istiyorum ama problem yaþýyorum.
    TinyUmbrealla v5.00.05 versiyonunu yükledim ama açtýðýmda þu hatayý alýyorum;
    "Request SHSH From Cydia" is currently set
    This can cause issues if you are trying to save
    current SHSHs as Cydia is no longer abla to reliably proxy SHSH requests
    Please change your setting in the 'Advanced' tab and click the 'Aplly Changes' button
    or use the 'Edit' menu to apply changes
    AlttaOK buttonu var mecbur OK diyoruz,
    Sonraki çýkan uyarý ekranýnda You currently have "Set Hosts to Cydia on Exit" set. If you are havin issues restoring
    You need to uncheck this box and 'Apply Changes'
    BE WARNED! If you restore stock apple firmware, your baseband can and liely will be updated
    bunda da OK buttonu var ardýndan çýkan uyarý ekranýnda da;
    Cannot Start TSS Service
    DO NOT TRY RESTORING YOUR DEVÝCE!!!
    TinyUmbrella MUST be run as an Administrator!
    Bu ekranlarda ne demek istiyor neden uyarý alýyorum.
    Yardýmlarýnýz için teþekkür ederim.

Yeni Üye

Re: SHSH nedir? SHSH kaydý nasýl yapýlýr? - iKaynakTube

ipod touch 4üm var jailbreakliydi yanlýþlýkla kapandý ve daha acýlmýyor elma iþareti ve hemen altýnda çizgilerden olusan yuvarlak dolma iþareti dönüyo burda okuduklarýmla birþey yapmaya calýstým suan ekranda birþey yok restore etmeye calýstým zaman asýmý dedi internetten 4.2.1 indirip shift restore yaptým 3194 hatasý verdi shsh yüklemeye calýstým tinyumbrella indirdim ama ipodumu okumuyor ne yapmalýyým 1 aydýr uðraþýyorum lütfen yardým edermisiniz ! þimdiden teþekkürler

Tecrübeli Üye IPeder isimli üyenin avatarý
    Bulunduðu Yer
    Balçova/Ýzmir

Cevap: Re: SHSH nedir? SHSH kaydý nasýl yapýlýr? - iKaynakTube

Alýntý samet1 isimli üyeden alýntý Mesajý göster
    ipod touch 4üm var jailbreakliydi yanlýþlýkla kapandý ve daha acýlmýyor elma iþareti ve hemen altýnda çizgilerden olusan yuvarlak dolma iþareti dönüyo burda okuduklarýmla birþey yapmaya calýstým suan ekranda birþey yok restore etmeye calýstým zaman asýmý dedi internetten 4.2.1 indirip shift restore yaptým 3194 hatasý verdi shsh yüklemeye calýstým tinyumbrella indirdim ama ipodumu okumuyor ne yapmalýyým 1 aydýr uðraþýyorum lütfen yardým edermisiniz ! þimdiden teþekkürler
    Sanýrým 4.3.5 Jailbreak yaptýnýz lakin tethered yapmayý unutmuþsunuz eðer restore yapmadýysanýz cihazýnýz hala elma iþareti ile donuyorsa ,ayný jailbreak programýyla ayný fw'yi gösterek next diyin bu sefer install cydia seçeneðini deðilde "Just boot tethered rigth now" seçeneðini iþaretleyin.Next diyip DFU moda alýn ve cihazýnýz açýlsýn.
    Mesaj IPeder tarafýndan ( 18-10-2011, Saat 16:23 ) düzenlenmiþtir. Sebep: Yazým Yanlýþý
    iPod Touch 4G - Firmware iOS 5

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Þu anda 2 kiþi bu konuyu okuyor. (0 kayýtlý üye ve 2 misafir.)