Toplam 5 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 24 sonuçtan 16 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
    Altın Üye DeMo isimli üyenin avatarı

Cevap: Ceza Alan ve Yasaklanan Üyeler

serefulus, sorularına güncellik kazandırmak gayesiyle yeni üyelikler açmış olup bu üyelikleriyle aynı sorunlara farklı farklı konular açmış olduğundan kendisine ceza verilmiştir. Bu suretle açtığı diğer üyelikler (KIYASULUS, edaguzel) forumdan sürekli olarak yasaklanmıştır. Aynı tavrı takınması durumunda asıl üyeliği de sürekli olarak yasaklanacaktır.

Forumda söz konusu sorunlarla ilgili bilgi sahibi olan herkes zaten zamanını başka şeylerden çalarak vaktinin yettiğince ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. İkinci, üçüncü üyelikleri almak, aynı konu içinde defalarca üst üstte "hani ya neredesiniz ? , cevap veren yok mu ?, acil yardım bekliyorum" vs.vs.." tarzında yazılara hiç gerek bulunmamaktadır.

Saygılarımızla
    Lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz.
    Bilmeniz gereken önemli konular için Tüyo Merkezini, temel konular için ise Genel Konuları inceleyebilirsiniz.
    Karşılaştığınız tüm sorunlar ve çözümler bu bölümde. Lütfen soru sormadan önce arama yapınız..

BanMaster... SaTuSa isimli üyenin avatarı

DrBrain kullanici isimli uyemiz yaptigi hakaret sebebiyle suresiz olarak yasaklanmistir. Daha kaliteli forumlar var dedigine gore o forumlarda ayni saygisizliklari yapmaya devam edebilir. Kalitesine yakisir sekilde bir daha aramizda gormemek dilegiyle... Yolunuz acik olsun...

Saygilarimizla

Alıntı yolgezer88 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hay sizin kuralınıza... her ilanın altında 10 tane bıdı bıdınızı değiştirin dayatması.Kimsiniz olm siz nerden çıktınız???
    Yukarida alinti olarak gosterilen mesaj sebebiyle yolgezer88 suresiz olarak forumdan uzaklastirilmistir. Saygi icerisinde yazilacak mesajlar gormek dilegiyle.

Bizden saygilar...

Yönetici laheyl isimli üyenin avatarı

embiyot1995
    yya arkadasım sen sakamısın hadı lütfen yardım onu anlamadım demısınkı actıgın konunun mesajla ılgıılı olması lazım dıyosun sorunun ne oldugunu bılmıyorum ön baslık ne dıyebılırımkı sakamısın sen bi yardım etsen olurmusun sen smdı
    embiyot1995
    bu arada herhalde admınlerden bırısı cocuk olcakkı
    Forum Kurallarinina uymadigi icin uyari yapilmistir ama arkadas bunu duzenleme geregi duymamis ve yonetici arkadasimiza uslubunu bozmustur Konu basligini duzenlemesini soylememe ragmen bunu yapmayip iki ayni konu yeniden asmis ve yine admin cocuk sekilnde bir ibare kullandigi icin suresiz yasaklanmistir ...
    Bir Tesekkürü Cok Görme Emege Saygi !!!

burakezik farkli bir uyelikle tekrar uye oldugu icin forumdan suresiz olarak uzaklastirilmistir. Diger uye adi Siri olarak devam edecektir. Tabii yeniden hata yapmazsa....

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kişi bu konuyu okuyor. (0 kayıtlı üye ve 2 misafir.)